Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-10-26
świętokrzyskie
Bankowość, IT
Senior React Developer

Miejsce pracy:

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój bankowości internetowej Banku Millennium z wykorzystaniem React(Hooks), Typescript i technologii powiązanych

  • Wykonywanie Code Review

  • Pisanie testów jednostkowych - używamy Jest i bibliotek z rodziny @testing-library

  • Współpraca z zespołem UX

  • Kształtowanie architektury aplikacji

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość React i technologii powiązanych: Redux, React Router

  • Co najmniej 4 lata komercyjnego doświadczenia w roli Frontend Developera

  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3 oraz JavaScript poparta zrealizowanymi projektami

  • Doświadczenie w implementowaniu responsywnych interfejsów użytkownika

  • Biegłość w posługiwaniu się w narzędziami developerskimi

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę w środowisku międzynarodowym

Mile widziane

  • Znajomość Typescript

  • Podstawowa znajomość środowiska programistycznego Visual Studio Code lub Webstorm

  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • Dobra znajomość zagadnień związanych z protokołem HTTP oraz interfejsami REST

  • Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w instytucji finansowej

  • Pracę w międzynarodowym zespole specjalistów (analityków i programistów), który chętnie dzieli się wiedzą

  • Stałą umowę o pracę z podwyższonymi kosztami uzyskania przychodu (50%) lub umowę B2B

  • Innowacyjne projekty z dziedziny bankowości internetowej i mobilnej

  • Pracę z najnowszym stackiem technologicznym (React 17, Redux, Material UI, TypeScript, NX)

  • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań

  • Pracę ze złożonymi aplikacjami typu front-end

  • Nową sieć kontaktów zawodowych

  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy MyBenefit

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.