C.H. Robinson
Data aktualizacji: 2022-12-19
Wrocław, dolnośląskie
Obsługa klienta
angielski
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta w Dziale Należności

Address Wroclaw, Poland

C.H. Robinson to najpotężniejsza i najlepiej połączona platforma logistyczna na świecie.

Dołącz do rozwijającego się zespołu Finance Shared Service Center we Wrocławiu. Od początku roku zatrudniliśmy 80 osób i dalej rośniemy. Nasz zespół liczy już ponad 150 osób!

Oferujemy możliwość działania na międzynarodowych projektach, pakiet szkoleń wdrożeniowych i codzienne wsparcie kolegów i koleżanek.

Jest to oferta dla Ciebie, jeżeli bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim i szukasz pierwszego doświadczenia zawodowego lub planujesz zmianę ścieżki kariery. Po okresie wdrożenia oferujemy możliwość pracy hybrydowej. Rozwijaj się z nami w kierunku eksperckim lub związanym z zarządzaniem ludźmi.

Zobacz jak pracujemy: Your professional future starts at C.H. Robinson - YouTube

Wesprzyj ekspansje naszego Finansowego Centrum i dołącz do nas jako Młodszy specjalista ds. Obsługi klienta w dziale Należności

Praca na drugą zmianę (13:00-21:00/14:00-22:00) / Obsługa klientów z USA

Twoje obowiązki:

  • Uprzejmy kontakt telefoniczny lub mailowy z klientami w celu weryfikacji statusu płatności za przeterminowane salda
  • Wykorzystywanie umiejętności rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia w celu określenia pierwotnej przyczyny zaległych faktur
  • Śledzenie procesu eskalacji na problematycznych kontach
  • Wykorzystywanie funkcjonalności systemów i ustalonych procesów w celu rozwiązywania problemów związanych z przeterminowaniem się faktur
  • Zapewnienie terminowej i profesjonalnej obsługi klientów lub oddziałów, odpowiadając na pytania oraz rozwiązując problemy powodujące opóźnienia w regulowaniu wierzytelności
  • Dbanie o dobre relacje z klientami oraz pozytywny wizerunek firmy poprzez codzienną współpracę z globalnymi zespołami operacyjnymi i finansowymi
  • Wspieranie pomysłów na usprawnienie procesów odzyskiwania należności

Twój profil zawodowy:

  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. C1)

  • Zaawansowana znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Worda i Excela

Twoje umiejętności:

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Dokładność, rzetelność i dobra organizacja pracy
  • Otwartość oraz zdolność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność podejmowania decyzji

Co oferujemy?

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej organizacji
  • Możliwość wykorzystywania i rozwijania swoich umiejętności językowych w międzynarodowym środowisku pracy, obsługując amerykańskie portfolio klientów
  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i zgranym zespole
  • Możliwość łączenia pracy z własnymi obowiązkami, poprzez pracę w godzinach popołudniowych
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, na które składa się: miesięczna pensja (z uwzględnieniem dodatku za pracę na drugą zmianę) oraz bonus
  • Pakiet benefitów, który obejmuje: system kafeteryjny, prywatne ubezpieczenie medyczne, nieograniczony dostęp do platformy szkoleniowej Percipio i GoFluent, oraz Program Pomocy Pracowniczej ICAS
  • Wydarzenia i imprezy okolicznościowe, np. Christmas Party, Tłusty Czwartek, Dzień Kobiet, wyjazdy integracyjne
Why Do You Belong at C.H. Robinson?
Standing out among the world’s largest logistics platforms, C.H. Robinson solves logistics problems for companies across the globe and across industries, from the simple to the most complex. For 100+ years, our global suite of services has innovated trade to seamlessly deliver the products and goods that drive the world’s economy. With 19 million shipments annually for 105,000 customers, our people and technology literally move the world.

As a FORTUNE 200 company, FORTUNE has also named C.H. Robinson one of the World’s Most Admired Companies 2021. Headquartered in Eden Prairie, Minnesota, we are proud to be recognized as one of LinkedIn’s Top Companies in Minneapolis-St. Paul 2021. And we’re not stopping there… Join us as we collaborate, innovate, and work as one global team to make life better and more sustainable for our customers, communities, and world.
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office MS Excel MS Word
Specjalista
Języki
angielski