Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-11-30
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, Konsulting
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Konsultant ds. Rozliczeń Kasowych i Bankomatów

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie stanów gotówki w bankomatach

  • Prognozowanie i zlecanie zasileń bankomatów

  • Analiza adekwatności poziomu załadunku i struktury nominałowej w urządzeniach

  • Rozliczanie urządzeń, analiza różnic, rozwiązywanie reklamacji

Nasze wymagania

  • Umiejętność analizy danych z wielu źródeł

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)

  • Łatwość obsługi systemów informatycznych

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, efektywność w organizacji własnej pracy

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i wykorzystania jej w praktyce

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i dalszego rozwoju w obszarze operacji

  • Życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy

  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego

  • Dostęp do platformy MyBenefit

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dyżury lekarza w biurze
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • Parking rowerowy
  • karta sportowa na preferencyjnych warunkach

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office MS Excel