Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-12-05
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Sprzedaż
angielski

Starszy Specjalista w Zespole Sprzedaży Internetowej i Akwizycji

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie wizji rozwoju obszaru sprzedaży produktów kredytowych online
  • Odpowiedzialność za realizację ustalonego budżetu i celów sprzedażowych dla produktów kredytowych w kanałach zdalnych
  • Optymalizacja poziomu konwersji procesów sprzedażowych oraz całego lejka sprzedażowego
  • Prowadzenie i inicjowanie kampanii sprzedażowych w kanałach zdalnych
  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie procesów sprzedaży produktów kredytowych w kanałach zdalnych
  • Rozwój i wdrażanie usprawnień w istniejących procesach sprzedaży w zakresie efektywności, jakości i dostarczanej wartości dla Klienta
  • Projektowanie procesu „Customer Journey” i umiejętne nim zarządzanie
  • Aktualizacja i zarządzanie dokumentacją produktową (umowy, wnioski, formularze)
  • Udział w projektach i wdrożeniach systemowych dotyczących nowych produktów i usług bankowych w kanałach zdalnych
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Zorientowanie na Klienta, jego potrzeby i dostarczaną jakość usług
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, terminów oraz wyników
  • Zorientowanie na realizację celów sprzedażowych
  • Umiejętność pracy zespołowej i współpracy z innymi jednostkami
  • Kreatywność i nieszablonowe myślenie
  • Umiejętność myślenia analitycznego i wyciągania wniosków
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość MS Office ze szczególnym naciskiem na Excel i Power Point

Mile widziane

  • Doświadczenie we wdrażaniu procesów sprzedażowych i/lub w prowadzeniu projektów w obszarze kanałów zdalnych i Digital
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii sprzedażowych, marketingowych i reklamowych
  • Znajomość rynku sprzedaży produktów finansowych w Internecie
  • Znajomość tematyki marketingu internetowego, digitalizacji sprzedaży
  • Znajomość systemów Jira oraz Confluence

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w najlepszym banku cyfrowym wg ostatniego rankingu Przyjazny Bank Newsweeka
  • Udział w innowacyjnych projektach informatycznych przeznaczonych dla klientów detalicznych i realizację strategii rozwoju bankowości internetowej i aplikacji mobilnej
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Szeroką gamę benefitów pozapłacowych, w tym dostęp do popularnej platformy kafeteryjnej MyBenefit
  • Pracę w Centrali Banku Millennium w Warszawie (okolice metra Pole Mokotowskie) oraz kawiarnię Green Cafe Nero ze zniżkami dla Pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium