EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2022-12-12
Gdańsk, pomorskie
Podatki, Konsulting, Analiza
angielski

Praktykanci w zespole Business Tax Advisory Services

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Zdobędziesz doświadczenie i rozwiniesz swoje umiejętności doradztwa w zakresie podatków korporacyjnych, podatków osobistych, podatków międzynarodowych, oraz w zakresie projektów transakcyjnych
  • Weźmiesz udział w tworzeniu najlepszych rozwiązań dla rozpoznawalnych i interesujących klientów z całej Polski oraz z zagranicy – od ambitnych start-upów aż po globalne organizacje
  • Zaangażujesz się w tworzenie projektów porad, opinii i rekomendacji pomagających podejmować decyzje zarządcze w organizacjach (łącznie z opcją bezpośredniego udziału w rozmowach z klientami), a także pism do organów podatkowych
  • Będziesz przeprowadzał researche podatkowe i przygotowywał materiały klienckie
  • Nauczymy cię wykonywać analizy liczbowe, wyciągać wnioski i pisać uzasadnienia stanowisk

Nasze wymagania

  • Zależy Ci na rozwoju i satysfakcji z tego co robisz. Masz w sobie determinację w zakresie zdobycia nowych kompetencji i ciągłego rozwoju. Zależy Ci na zdobywaniu nowej wiedzy oraz jej stosowaniu jej w praktyce To, co już wiesz, jest ważne, ale dla nas kluczowe jest przede wszystkim Twoje podejście – wszystkiego co potrzebujesz, nauczymy Cię!
  • Jesteś kreatywny –myślisz innowacyjnie i szybko znajdujesz rozwiązania
  • Masz w sobie ciekawość i lubisz analitycznie podejść do danego wyzwania. Cenimy tych, którzy zadają dobre pytania i szukają odpowiedzi, jak sprawić, żeby wszystko działało lepiej
  • Masz własne spojrzenie na świat i nie boisz się włączać do wspólnej pracy tych, którzy mają inny punkt widzenia
  • Studiujesz na studiach drugiego stopnia lub ukończyłeś 3 rok jednolitych studiów magisterskich, na kierunku prawniczym, finansowym lub ekonomicznym. Jeśli masz już ukończone studia – także zapraszamy
  • Znasz język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym (B2/C1)
  • Będzie super, jeśli masz już zdobyte pierwsze doświadczenia w zakresie podatków – doświadczenie w pracy w ramach kancelarii prawnej lub podatkowej, udział w konkursach lub warsztatach podatkowych, zaangażowaniem w stowarzyszenia studenckie/koła naukowe będzie dodatkowym atutem, ale nie niezbędnym – w zamian za zaangażowanie zapewnimy Tobie możliwość nauki od podstaw

To oferujemy

  • Możliwość dołączenia do największej firmy i praktyki doradztwa podatkowego na rynku
  • Szansa weryfikacji zaineresowana tematyką doradztwa podatkowe w formie płatnej praktyk
  • Przejrzystość warunków zatrudnienia i możliwości awansu
  • elastyczny model pracy, w tym częściowo pracy zdalnej
  • Dedykowanego Career Counselora, na bieżąco wspierającego Twój rozwój w naszej organizacji
  • Praca w dynamicznym, młodym zespole
  • Innovate EY – unikalny program, w którym możesz stworzyć własny start-up, korzystając z naszego know-how i finansowania
  • Mapa Kompetencji Przyszłości – unikalny program szkoleniowy, który sprawi, że Twoje umiejętności i kompetencje będą gotowe na przyszłość
  • Udemy for Business - dostęp do ponad 3000 szkoleń online,
  • Go Fluent - platforma która oferuje kursy językowe na wybranym przez Ciebie poziomie
  • EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu Tech MBA renomowanej uczelni Hult International Business School
  • Wsparcie Twojej działalności wolontariackiej (w tym finansowe)

Czego się możesz spodziewać

  • Rozpocznij drogę do EY tutaj – aplikuj. Jeśli robisz to po raz pierwszy – załóż profil i dołącz CV.
  • Dokładnie zapoznamy się z Twoją aplikacją. Jeśli rekruter da Ci zielone światło, otrzymasz link do testów online. Wypełnij je gdzie tylko chcesz.
  • Wybrane osoby, które uzyskają pozytywny wynik z testów zaprosimy na rozmowę z rekruterem oraz osobami z zespołu, do którego aplikujesz.

Benefity

dofinansowanie
zajęć sportowych
nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
owoce
spotkania integracyjne
firmowa drużyna sportowa
służbowy telefon do użytku prywatnego
firmowa
biblioteka
gry wideo
w pracy
kawa / herbata/napoje
strefa relaksu
wyprawka
dla dziecka
paczki świąteczne
program rekomendacji pracowników
możliwość uzyskania uprawnień
inicjatywy dobroczynne
pikniki rodzinne

Benefity

  • dofinansowanie
  • zajęć sportowych
  • nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa
  • biblioteka
  • gry wideo
  • w pracy
  • kawa / herbata/napoje
  • strefa relaksu
  • wyprawka
  • dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.