Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-04-26
Kierownik Zespołu Spedycji
Nr ref. 194111/8751
Białystok, podlaskie
Zakupy
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy spedycyjnej działającej na rynku drogowym w ruchu krajowym oraz międzynarodowym, poszukujemy osoby z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem na stanowisko

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska:
  • realizacja zadań z obszaru zarządzania zespołem poprzez planowanie, organizowanie i kontrolę pracy, a także motywowanie i wsparcie w rozwoju swoich pracowników,
  • organizowanie spotkań operacyjnych z podległymi pracownikami,
  • przeprowadzanie ocen okresowych,
  • realizacja zleceń transportowych w drogowym ruchu międzynarodowym i krajowym,
  • bieżąca obsługa klientów w zakresie organizacji i koordynowania transportów,
  • rozwiązywanie bieżących problemów z transportem,
  • nadzór nad przebiegiem transportu od momentu zlecenia klienta do rozładunku,
  • rozbudowywanie i utrzymanie bazy podwykonawców,
  • doskonalenie procesów operacyjnych,
  • kontrola i monitorowanie realizacji zleceń przez podwykonawców, rozliczenia finansowe oraz obsługa dokumentacji transportowej.
Wymagania:
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • rozwinięte umiejętności liderskie,
  • umiejętność rozwijania partnerskich relacji z klientami i współpracownikami,
  • doświadczenie na stanowisku spedytora minimum 2 lata,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość konwencji AETR,
  • rzetelność i skrupulatność w działaniu,
  • umiejętność analizowania sytuacji i efektywnego planowania,
  • mile widziana znajomość innych języków obcych.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • szkolenia oraz wsparcie w rozwoju,
  • wyjazdy integracyjne,
  • elastyczny czas pracy.