RSM Poland
Data aktualizacji: 2022-12-29
Warszawa, mazowieckie
Księgowość
angielski, niemiecki

RSM Poland to ponad 250 specjalistów w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach. RSM to ponad 48 tysięcy specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.

W związku z ciągłym rozwojem firmy i stale rosnącym portfolio naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Asystent w Dziale Księgowości (m/k)
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego;
  • Uzgadnianie kont księgowych oraz segregacja i archiwizacja dokumentów;
  • Przygotowywanie prostych raportów z zakresu pracy działu;
  • Wsparcie działu w innych bieżących pracach.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe z obszaru finansów i rachunkowości lub ukończony kurs I stopnia dla kandydatów na księgowego w SKWP;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość ustawy o rachunkowości;
  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację (poziom B2).
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office: Word, Excel;
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej;
  • Umiejętność obsługi programu: Comarch Optima – mile widziane;
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziane

Oferujemy:

  • Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Księgowości;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów (m.in Karta MultiSport, prywatna opieka medyczna);
  • Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach.
Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (niewymienionych w art. 22¹ §1 Kodeksu pracy), zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, przez RSM Poland Audyt Sp. z o.o., znajdująca się przy ul. Droga Dębińska 3b, 61 – 555 Poznań, w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie rekrutacyjnej prosimy o umieszczenie dodatkowo w CV następującej zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez RSM Poland Audyt Sp. z o.o., znajdująca się przy ul. Droga Dębińska 3b, 61 – 555 Poznań. Administratorem danych jest RSM Poland Audyt Sp. z o.o., znajdująca się przy ul. Droga Dębińska 3b, 61 – 555 Poznań. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody.