RSM Poland
Data aktualizacji: 2024-05-02
Poznań, wielkopolskie
Podatki, Księgowość
angielski
Data aktualizacji: 2024-05-02 Aplikuj
RSM Poland to ponad 250 specjalistów w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach. RSM to ponad 48 tysięcy specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.

W związku z ciągłym rozwojem firmy i stale rosnącym portfolio naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Księgowa/Księgowy
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie;
  • Kontrola i księgowanie dokumentów źródłowych;
  • Aktywny udział w przygotowywaniu zeznań i deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby klienta oraz dla instytucji zewnętrznych (US, GUS i inne);
  • Aktywności związane z procesem zamknięcia miesiąca/kwartału/roku;
  • Weryfikacja i uzgadnianie sald

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z obszaru finansów i rachunkowości;
  • Znajomość Ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych;
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku z obowiązkami obejmującymi samodzielne prowadzenie pełnej księgowości w biurze rachunkowym;
  • Doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości spółek z kapitałem zagranicznym;
  • Doświadczenie we wdrażaniu usprawnień finansowo – księgowych;
  • Umiejętność obsługi programu Comarch Optima oraz Microsoft Excel;
  • Umiejętność obsługi programu Symfonia oraz Oracle NetSuite – mile widziane;
  • Umiejętność realizacji kilku projektów jednocześnie;
  • Otwartość na częste zmiany i nowości technologiczne;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację mailową i telefoniczną z klientami (poziom B2).

Oferujemy:

  • Każdemu pracownikowi zapewniamy bogaty i zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do jego preferencji i możliwości - do wyboru m. in. pakiety medyczne, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, bilety do kina, teatru, koncerty, vouchery na zakupy.
  • Szkolenia indywidualne i grupowe - kwalifikacje to podstawa. Zapewniamy naszym pracownikom możliwość udziału w licznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Wewnętrzne kursy językowe - zapewniamy dostosowane do umiejętności językowych, bezpłatne kursy z języka angielskiego/niemieckiego;
  • Elastyczny czas pracy w godzinach 7:00 – 17:00;
  • Atrakcyjna lokalizacja biura w centrum miasta;
  • Środowisko pracy ceniące sobie wzajemne wsparcie, zaufanie i współpracę;
  • Dostęp do poradni oferującej wsparcie psychologów, dietetyków, psychoterapeutów, pedagogów itp.;
  • Realna możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Prowadzenia Ksiąg Rachunkowych;
  • Akcje CSR - regularnie uczestniczymy w różnorodnych akcjach prospołecznych. Liczymy także na Twoje zaangażowanie;
  • Owoce w biurze, Pizza Day - w każdy drugi piątek miesiąca oraz inne smaczne niespodzianki;
  • Prezenty świąteczny i upominki na inne okazje;
  • Wyjścia integracyjne, imprezy wewnętrzne, wigilie firmowe, RSM World Day;
  • Firmowe rozrywki sportowe: turniej piłkarski RSM European Football Tournament, drużyny biegowe.
Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (niewymienionych w art. 22¹ §1 Kodeksu pracy), zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, przez RSM Poland Audyt Sp. z o.o., znajdująca się przy ul. Droga Dębińska 3b, 61 – 555 Poznań, w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie rekrutacyjnej prosimy o umieszczenie dodatkowo w CV następującej zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez RSM Poland Audyt Sp. z o.o., znajdująca się przy ul. Droga Dębińska 3b, 61 – 555 Poznań. Administratorem danych jest RSM Poland Audyt Sp. z o.o., znajdująca się przy ul. Droga Dębińska 3b, 61 – 555 Poznań. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Excel
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski
MS Excel
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski
MS Excel