Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-01-24
Junior HR Specialist
Nr ref. 194185/8824
Kraków, małopolskie
Human Resources
angielski
REKRUTACJA ZDALNA

Oferta pracy jest nieaktualna

Pracodawca zakończył rekrutację na to ogłoszenie

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowego dostawcy produktów inwestycyjnych, poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • wsparcie koordynatora projektu w sprawnym wdrożeniu systemu Workday,
  • aktywny udział we wdrażaniu i rozwoju nowych funkcjonalności oraz modułów,
  • zbieranie, analiza oraz wprowadzanie danych do systemu,
  • pomoc w przygotowywaniu raportów i podsumowań,
  • bieżące monitorowanie przepływu danych, dbanie o ich poprawną jakość i wykrywanie potencjalnych nieprawidłowości.
Wymagania:
  • w trakcie bądź ukończone studia z zakresu HR, ekonomii, finansów lub pokrewne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - minimum B2,
  • wcześniejsze doświadczenie (staż, praktyki) w dziale HR/kadr,
  • znajomość programu Workday będzie dużym atutem,
  • dyspozycyjność w tygodniu w wymiarze min. 20h.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • roczny staż z możliwością późniejszego przedłużenia zatrudnienia na czas nieokreślony,
  • elastyczny grafik dopasowany do dyspozycyjności (preferowany w przedziale 8:00-17:00),
  • prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport.