Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2023-02-14
Kraków, małopolskie
Bankowość, IT, Administracja
angielski

Administrator Systemu Cornerstone OnDemand

Miejsce pracy: Kraków
requisition/1902

Twój zakres obowiązków

  • Administracja platformą Cornerstone OnDemand: rekrutacja, szkolenia, oceny pracownicze, wynagrodzenia

  • Wdrażanie nowych modułów i funkcjonalności – integracja i zapewnienie spójności z obecnymi rozwiązaniami

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i dostępy

  • Budowa raportów w oparciu o dostępne narzędzia

  • Diagnoza problemów technicznych i troubleshooting

  • Wsparcie techniczne dla użytkowników biznesowych

  • Współpraca z zewnętrzną firmą wdrożeniową

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w administrowaniu systemem Cornerstone Ondemand

  • Doświadczenie w pracy przy projektach wdrożeniowych i rozwojowych

  • Bardzo dobra znajomość tworzenia zapytań w MS SQL

  • Umiejętność pisania skryptów automatyzujących pracę Administratora

  • Wyższe wykształcenie

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wysokie umiejętności analityczne

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość budowy rozwiązań raportowych opartych o Power BI

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w oparciu o kontrakt B2B

  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej

  • Aktywny udział w projektach rozwojowych

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy aplikacji wykorzystywanej przez tysiące pracowników

  • Współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów w międzynarodowym środowisku

  • Miłą, nieformalną atmosferę pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy MyBenefit
  • parking rowerowy

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.