Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2023-02-01
Warszawa, mazowieckie
Bankowość
angielski

Specjalista ds. Ewidencji Papierów Wartościowych

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca w Biurze Maklerskim Banku Millennium S.A.

  • Prowadzenie rozliczeń i rozrachunków transakcji realizowanych na rynkach zagranicznych oraz rynku krajowym

  • Wdrażanie oraz rozwój oprogramowania wykorzystywanego w działalności biura maklerskiego

  • Obsługa corporate actions w zakresie zagranicznych i krajowych instrumentów finansowych

  • Ewidencja instrumentów finansowych oraz środków pieniężnych

  • Ewidencja umów zawieranych z klientami biura maklerskiego

  • Prowadzenie rejestrów właścicieli instrumentów finansowych

  • Naliczanie i pobieranie podatków zryczałtowanych oraz wystawianie informacji podatkowych

  • Współpraca z podmiotami Grupy Millennium w zakresie wdrażania nowych produktów i zmian produktów oferowanych

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad prowadzenia ewidencji zagranicznych instrumentów finansowych oraz rozliczeń i rozrachunków transakcji zawieranych na rynkach zagranicznych - samodzielność w wykonywaniu zadań z tego zakresu

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu ewidencji instrumentów finansowych

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Zaawansowane znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Wysoki poziom kultury i etyki zawodowej - poczucie odpowiedzialności za jakość i efekty wykonywanych zadań oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Licencja specjalisty ewidencji papierów wartościowych

  • Znajomość oprogramowania Promak

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym otoczeniu biznesowym w międzynarodowej instytucji finansowej

  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

  • Pracę hybrydową

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium