BNP Paribas Bank Polska
Data aktualizacji: 2023-04-06
Tuchów, małopolskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Doradczyni / Doradca Klientów Detalicznych (z obsługą gotówkową)
Miejsce pracy: Tuchów

Misja Banku BNP Paribas: Wprowadzamy pozytywną bankowość w życie naszych Klientów, odpowiadając na ich potrzeby finansowe i ułatwiając im realizację celów. W sposób prosty, przemyślany i bezpieczny. Z troską o społeczeństwo i środowisko.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa, bezpośrednia współpraca z Klientami Banku;
  • Budowanie długotrwałych relacji oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;
  • Rozpoznawanie i realizowanie potrzeb Klientów poprzez proponowanie zindywidualizowanych rozwiązań;
  • Zapewnienie Klientom doskonałej jakości obsługi, zgodnej z najwyższymi standardami Grupy BNPP;
  • Aktywna sprzedaż produktów Banku skierowanych do Klientów indywidualnych;
  • Wykonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych oraz realizacja dyspozycji składanych przez Klientów;
  • Efektywne realizowanie celów sprzedażowych.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w placówce bankowej, finansach lub usługach telekomunikacyjnych;
  • Przedsiębiorczość, łatwość nawiązywania relacji z ludźmi i pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań;
  • Dobra organizacja czasu pracy i umiejętności pracy pod presją;
  • Chęć rozwoju w branży bankowej;
  • Zdolności organizacyjne oraz szybkość uczenia się;
  • Otwartość na zmiany, samodzielność, kreatywność w dotarciu do nowych Klientów, inicjatywa w działaniu;
  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie założonych celów biznesowych;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe o kierunkach ekonomicznych).

Oferujemy:

  • Dołączenie do banku o globalnym zasięgu, który jest częścią grupy bankowej BNP Paribas obecnej w 65 krajach z 200-letnią tradycją,
  • Pracę w miejscu, w którym możesz być sobą niezależnie od swojej orientacji seksualnej, tożsamości płciowej, koloru skóry, pochodzenia czy poziomu sprawności,
  • Rozwój w Banku Zielonych Zmian, w którym możesz mieć wpływ na naszą planetę i otaczający nas świat,
  • Dużą autonomię w działaniu przy jednoczesnym wsparciu przełożonego, co potwierdza ponad 90% pracowników,
  • Możliwość podejmowania własnych decyzji, eksperymentowania i tworzenia swojej unikalnej ścieżki doświadczeń,
  • Możliwości rozwoju zarówno w banku jak i spółkach w ramach Grupy BNP Paribas w kraju i zagranicą.

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Fundamentem naszych działań są wartości, którymi chcemy się kierować podejmując decyzje zarówno operacyjne, jak i długofalowo. Zależy nam na działaniu w sposób transparentny i z odwagą, upraszczając nasze procesy. Chcemy by każdy z nas czuł empowerment. Wierzymy, że tylko współpraca da nam możliwość osiągania celów w sposób efektywny i skuteczny. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć założone cele strategiczne i spełnić nasze obietnice wobec Klientów. Razem zobowiązaliśmy się być liderem zrównoważonego finansowania. Możesz pracować w miejscu, które daje zielone światło.

Forma zatrudnienia
B2B
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
MS Office
B2B
Pełny etat
Specjalista
MS Office
B2B
Pełny etat
Specjalista
MS Office