BNP Paribas Bank Polska
Data aktualizacji: 2023-03-28
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, Analiza, Sprzedaż
angielski

Specjalistka / Specjalista ds. Rynków Finansowych
Miejsce pracy: Gdańsk

Misja Banku BNP Paribas: Wprowadzamy pozytywną bankowość w życie naszych Klientów, odpowiadając na ich potrzeby finansowe i ułatwiając im realizację celów. W sposób prosty, przemyślany i bezpieczny. Z troską o społeczeństwo i środowisko.

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów rynków finansowych obecnym i potencjalnym Klientom międzynarodowym i strategicznym - transakcje terminowe (walutowe, na stopę procentową, towarowe) oraz depozyty strukturyzowane;
  • ścisła współpraca z Doradcami Klienta oraz Dealerami walutowymi w celu realizacji nadanych celów ilościowych i jakościowych;
  • wsparcie procesu akwizycji Klientów, których model biznesowy pozwala na korzystanie z produktów rynków finansowych;
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji z zakresu produktów rynków finansowych dla Klientów oraz pracowników banku;
  • promowanie sprzedaży produktów rynków finansowych wśród Doradców Klienta Bankowości Korporacyjnej.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych i znajomość produktów zabezpieczających ryzyko finansowe w przedsiębiorstwie;
  • znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem rynków finansowych oraz makroekonomią;
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, orientacja na wynik;
  • umiejętność budowania długoterminowych relacji z Klientami;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Dołączenie do banku o globalnym zasięgu, który jest częścią grupy bankowej BNP Paribas obecnej w 65 krajach z 200-letnią tradycją;
  • Pracę w miejscu, w którym możesz być sobą niezależnie od swojej orientacji seksualnej, tożsamości płciowej, koloru skóry, pochodzenia czy poziomu sprawności;
  • Rozwój w Banku Zielonych Zmian, w którym możesz mieć wpływ na naszą planetę i otaczający nas świat;
  • Dużą autonomię w działaniu przy jednoczesnym wsparciu przełożonego, co potwierdza ponad 90% pracowników;
  • Możliwość podejmowania własnych decyzji, eksperymentowania i tworzenia swojej unikalnej ścieżki doświadczeń;
  • Możliwości rozwoju zarówno w banku jak i spółkach w ramach Grupy BNP Paribas w kraju i zagranicą;
  • Pracę w środowisku agile’owym, które wspiera elastyczność i innowacyjność organizacji, w końcu jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata.

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Fundamentem naszych działań są wartości, którymi chcemy się kierować podejmując decyzje zarówno operacyjne, jak i długofalowo. Zależy nam na działaniu w sposób transparentny i z odwagą, upraszczając nasze procesy. Chcemy by każdy z nas czuł empowerment. Wierzymy, że tylko współpraca da nam możliwość osiągania celów w sposób efektywny i skuteczny. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć założone cele strategiczne i spełnić nasze obietnice wobec Klientów. Razem zobowiązaliśmy się być liderem zrównoważonego finansowania. Możesz pracować w miejscu, które daje zielone światło.

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski