C&F
Data aktualizacji: 2023-04-13
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, Księgowość, Administracja
angielski

C&F jest firmą świadczącą usługi technologiczne w zakresie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie zarządzania danymi, Big Data, zaawansowanej analityki i zgodności z przepisami. Ostatni rok był dla nas rekordowy – zarówno pod kątem przychodowym, jak i zatrudnienia nowych osób.  Firma stale rośnie, jest nas już ponad 400 osób i potrzeby organizacyjne są coraz większe. Obecnie szukamy osoby, która wesprze nas w obszarze finansowym.

Obowiązki:

  • Weryfikacja pod względem merytorycznym i formalno-rachunkowym dokumentów księgowych, wprowadzanie ich do systemu SOD, dekretacja
  • Wystawianie faktur sprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi oraz z umowami z klientami;
  • Przygotowywanie raportu należności oraz wsparcie procesów windykacyjnych
  • Administrowanie środkami trwałymi (wystawianie dokumentów księgowych związanych ze środkami trwałymi, uczestnictwo w inwentaryzacjach)
  • Weryfikacja rozliczeń krajowych i zagranicznych wyjazdów służbowych
  • Weryfikacja i kontrola sald kont analitycznych i syntetycznych
  • Uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami
  • Obsługa dokumentacji związanej z samochodami należącymi do spółki
  • Realizacja płatności zobowiązań zgodnie z ustalonymi procedurami
  • Przygotowywanie dokumentów, pism i procedur z obszaru finansów (m.in. umowy darowizn, noty korygujące, uchwały)
  • Sporządzanie okresowych raportów finansowych a w szczególności raportów do GUS, NBP oraz PFRON
  • Udział w procesach zamknięcia miesiąca, roku oraz w przygotowaniu rozliczeń CIT i VAT
  • Weryfikacja i analiza sprawozdań finansowych

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość systemu Symfonia
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej
  • Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Samodzielność, zaangażowanie i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Pełny etat w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość skorzystania z super-elastycznego i szczodrego programu refundacji języka angielskiego, a także zagospodarowania przysługującego pracownikom indywidualnego budżetu rozwojowego.
  • Dofinansowanie opieki medycznej oraz dostęp do kart sportowych czy preferencyjnej opcji ubezpieczenia na życie.
  • Całą masę aktywności pozazawodowych. Mamy wiele inicjatyw i programów dla pracowników np. drużynę biegaczy (z profesjonalnym trenerem), zajęcia jogi, ligę ping-ponga, spotkania integracyjne. Lubimy też pomagać - mamy swój program grantowy CF4GOOD i możliwość zgłaszania do niego celów charytatywnych.
  • Pracę w miejscu, które szanuje ludzi i opiera się na współpracy, a nie rywalizacji
Forma zatrudnienia
Dowolny
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Dowolny
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski