Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2023-04-20
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Project Management, Sprzedaż
angielski
REKRUTACJA ZDALNA
Product Manager ds. Rachunków Bieżących i AML/KYC

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i rozwój oferty rachunków bieżących oraz usług dodanych dla Klientów indywidualnych

  • Prowadzenie projektów w zakresie rozwoju oferty rachunków bieżących i usług dodanych we współpracy z innymi jednostkami Banku i partnerami zewnętrznymi

  • Udział w tworzeniu procesu analizy zgodności z ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu (AML) w obszarze Klientów indywidualnych oraz rachunków bieżących

  • Przygotowywanie w oparciu o analizy rynku i potrzeby Klientów propozycji modyfikacji istniejących procesów cyklu życia produktów

  • Przygotowywanie specyfikacji dla obszaru IT

  • Współpraca z zespołami i departamentami wewnętrznymi w celu zrozumienia wymagań, wypracowywania rozwiązań, przeprowadzenia testów oraz wdrożeń produkcyjnych zapewniających prawidłowe realizowanie obowiązków z obszaru AML w produkcie rachunków bieżących oraz Klientów indywidualnych

  • Współpraca z jednostkami Banku w zakresie zmian w regulacjach prawnych i ich wpływu na funkcjonowanie produktów pod kątem procesu Know Your Customer (KYC)

  • Prowadzenie działań komunikacyjnych opisujących zmiany procesowe i regulacyjne

  • Wsparcie merytoryczne Sieci Sprzedaży w zakresie procesu AML poprzez opiniowanie, przygotowywanie procedur wewnętrznych powiązanych z Klientami indywidualnymi oraz rachunkami bieżącymi zgodnie z wymogami AML

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu produktami bankowymi

  • Min. 2-letnie praktyka w prowadzeniu projektów związanych z akwizycją i aktywacją Klientów

  • Znajomość przepisów dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowania terroryzmu AML

  • Bardzo dobra znajomość rynku bankowego oraz procesów sprzedaży produktów bankowych

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość MS Office (PowerPoint, Excel, Access)

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Chęć i otwartość w pracy zespołowej

To oferujemy

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania związane z obszarem AML w zakresie Klientów indywidulnych oraz rachunków bieżących

  • Interesujące i odpowiedzialne wyzwania pod kątem procesu Know Your Customer

  • Przyjazną atmosferę pracy, nastawioną na działanie zespołowe

  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz systemem premii kwartalnych

  • Szeroką gamę benefitów pozapłacowych, w tym opiekę medyczną oraz dostęp do popularnej platformy kafeteryjnej MyBenefit

  • Pracę w nowoczesnym biurze w okolicach metra Pole Mokotowskie i możliwość korzystania ze zniżek w kawiarni Green Cafe Nero w budynku Centrali

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium