KPMG
Data aktualizacji: 2023-04-19
Katowice, śląskie
Konsulting, Analiza
angielski

Praktykant - Deal Advisory Transaction Services
Rodzaj umowy

umowa o pracę

Lokalizacja
Katowice
Model pracy
Hybrydowy

Sprawdź nasze wymagania:

  • status absolwenta lub studenta minimum III roku kierunków ekonomicznych, finansowych i pokrewnych,
  • zainteresowanie tematyką doradztwa transakcyjnego
  • bardzo dobra znajomości języka angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność

Odkryj zadania, które czekają na Ciebie:

  • wsparcie  zespołu w realizacji zadań w ramach projektów due diligence
  • przygotowywanie pisemnych raportów, analiz i podsumowań w ramach realizowanych projektów

Zobacz, co mamy dla Ciebie:

  • płatne praktyki w jednej z największych firm doradczych na świecie
  • możliwość sprawdzenia, czy świat korporacji jest dla Ciebie
  • perspektywę stałego zatrudnienia
  • hybrydowy i elastyczny model pracy
  • współpracę z najlepszymi ekspertami przy różnorodnych zadaniach
  • komfortowy start – Twój Buddy będzie wsparciem dla Ciebie w pierwszych miesiącach praktyki oraz pełne wsparcie zespołu na każdym etapie praktyk
  • szeroki wybór szkoleń zintegrowanych w ramach platformy Degreed, m.in. szkolenia LinkedIn Learning, certyfikowane szkolenia Microsoft, szkolenia wewnętrzne
  • wewnętrzny program rekomendacji – poleć znajomego i zdobądź bonus finansowy
  • służbowy iPhone i laptop
  • możliwość otrzymania zaświadczenia potwierdzającego udział w praktykach

Nasz proces rekrutacyjny

1. Aplikacja online
2. Testy online
3. Rozmowa rekrutacyjna
4. Witamy na pokładzie!

Poznaj lepiej zespół

Grupa Doradztwa Transakcyjnego (Deal Advisory Transaction Services) wspiera inwestorów we wszystkich etapach transakcji kapitałowej począwszy od wstępnej oceny przedsięwzięcia przed proponowaną transakcją, aż po wsparcie przy procesie integracji biznesowej. Doświadczeni doradcy dokonują finansowej, ekonomicznej, rynkowej i operacyjnej analizy przedsiębiorstw, doradzają inwestorom w ocenie podmiotu transakcji w zakresie analizy faktycznego stanu przedsiębiorstwa oraz jego wyceny księgowej, jak również w zdefiniowaniu ryzyk finansowych związanych z procesem inwestycyjnym.

© 2023 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta
Języki
angielski
Języki
angielski