Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2023-06-05
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
Lead Developer

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Development procesów ETL

  • Nadzór nad pracami developerskimi

  • Opracowanie frameworków developerskich

  • Development (migracja) procesów ETL na technologie chmurowe

  • Testy techniczne procesów ETL

  • Konfiguracja interfejsów z systemami źródłowymi (ustalenie zawartości informacyjnej, konfiguracja i testy techniczne)

Nasze wymagania

  • Min. 8 lat doświadczenia na stanowisku developera ETL korporacyjnej hurtowni danych - dowolna technologia

  • Doświadczenie w roli leadera programistów

  • Doświadczenie w pracy w środowisku DWH - dowolna technologia (technologie chmurowe mile widziane)

  • Bardzo dobra znajomość SQL (dowolna technologia)

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektach migracji środowisk DWH

  • Znajomość IBM Data Stage

  • Znajomość technologii DataBricks

  • Znajomość technologii Microsoft Azure

To oferujemy

  • Używanie najnowszych technologii oraz wzorców projektowych

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole entuzjastów

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy MyBenefit
  • parking rowerowy

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.