Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2023-06-06
Warszawa, mazowieckie
Audyt, Bankowość, IT, Analiza, Obsługa klienta, Administracja
angielski
Specjalista ds. Kontraktów IT

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z krajowymi i zagranicznymi dostawcami sprzętu i usług IT w zakresie umów, zamówień, rozliczeń

  • Udział w procesie wyboru dostawców

  • Planowanie i realizacja procesu zarządzania umowami z dostawcami IT

  • Przygotowanie zapisów umów, konsultacje z działem prawnym

  • Udział w przygotowywaniu, monitorowaniu i raportowaniu budżetu OPEX i CAPEX

  • Przygotowywanie raportów, wycen i analiz (cyklicznych i ad-hoc)

  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi organami audytorskimi

  • Doskonalenie procesów i narzędzi służących do zarzadzania podległym budżetem

  • Proaktywne poszukiwanie i wdrażanie metod optymalizacji kosztów

  • Obsługa klientów wewnętrznych w zakresie realizacji ich potrzeb dotyczących sprzętu i usług IT

Nasze wymagania

  • Umiejętność sporządzania, weryfikowania i analizowania zapisów w umowach z dostawcami IT

  • Doświadczenie w planowaniu i realizacji procesu zarządzania umowami z dostawcami IT

  • Doświadczenie w procesie wyboru dostawców

  • Wiedza na temat rynku produktów i usług IT

  • Zdolności analityczne

  • Bardzo dobra znajomość programów Excel i PowerPoint, poparta praktycznym doświadczeniem

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym bieżącą komunikację (w mowie i w piśmie)

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze prowadzenia analiz dotyczących produktów i usług IT (wyceny, analizy business case, porównywanie i analiza modeli licencyjnych oprogramowania, itp.)

  • Doświadczenie w zakresie wyboru, kontraktowania i rozliczania dostawców usług telekomunikacyjnych

  • Znajomość lub doświadczenie w finansowym zarządzaniu usług chmury publicznej

  • Znajomość zasad licencjonowania produktów Microsoft, Oracle, VMWare, IBM, RedHat

  • Znajomość programów MS Access i SQL

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej instytucji finansowej

  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Kontakt z nowymi technologiami

  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego

  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • parking rowerowy
  • dostęp do platformy MyBenefit

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.