Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2023-06-08
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Analiza, Obsługa klienta, Project Management, Sprzedaż
angielski
Manager Produktu (Rachunki dla Mikroprzedsiębiorstw) / Product Manager (Accounts for Micro-enterprises)

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie ofertą rachunków bieżących / usługami płatności / usługami dodanymi dla klientów mikroprzedsiębiorstw oraz jej doskonalenie

  • Prowadzenie projektów w zakresie rozwoju produktów i usług dla mikroprzedsiębiorców we współpracy z innymi jednostkami Banku oraz monitorowanie ich realizacji

  • Tworzenie ofert specjalnych i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie sprzedaży i obsługi produktów

  • Opracowywanie i opiniowanie dokumentacji oraz procedur dotyczących produktów

  • Przygotowywanie specyfikacji dla obszaru IT

  • Analiza rynku i konkurencji w zakresie produktów i usług dodanych dla mikroprzedsiębiorstw

  • Zarządzanie ofertą cenową ww. produktów

  • Analiza i monitorowanie portfela Klientów

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi oraz między departamentowa w zakresie obsługi produktów

  • Przygotowywanie szkoleń produktowych

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Banku lub innej instytucji bezpośrednio współpracującej z mikroprzedsiębiorcami poparte sukcesami

  • Bardzo dobra znajomość rynku produktów i rozwiązań dla mikroprzedsiębiorców

  • Bardzo dobra znajomość procesu tworzenia i sprzedaży produktów dla mikroprzedsiębiorców oraz narzędzi go wspomagających

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość MS PowerPoint, MS Excel, MS Access,

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, chęć współpracy w zespole

To oferujemy

  • Ciekawe i kreatywne zadania związane z tworzeniem najlepszych produktów i procesów dla klientów firmowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w ramach struktur Grupy Finansowej Banku Millennium

  • Przyjazną atmosferę pracy, nastawioną na działanie zespołowe oraz funkcjonowanie w środowisku Agile

  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz systemem premii kwartalnych

  • Szeroką gamę benefitów pozapłacowych, w tym opiekę medyczną oraz dostęp do popularnej platformy kafeteryjnej MyBenefit

  • Pracę w nowoczesnym biurze w okolicach metra Pole Mokotowskie i możliwość korzystania ze zniżek w kawiarni Green Cafe Nero w budynku Centrali

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej
  • parking rowerowy

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium