EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2023-06-01
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza, Obsługa klienta
angielski

Analityczka / Analityk sektorowy w zespole EY Knowledge

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie analiz sektorowych, badanie otoczenia konkurencyjnego, analiza wybranych przedsiębiorstw,

  • wsparcie w tworzeniu raportów thought leadership, artykułów branżowych i innych treści sektorowych,

  • dzielenie się zdobytą wiedzą sektorową w całej organizacji,

  • rozwój infrastruktury wiedzy sektorowej w organizacji,

  • kreowanie i realizacja strategii zespołu w obszarze analiz sektorowych,

  • udział w projektach analitycznych i strategicznych przede wszystkim dla kadry zarządzającej oraz zespołów sprzedażowych,

  • przygotowywanie analiz ad-hoc w odpowiedzi na bieżące potrzeby,

  • współpraca z pracownikami innych działów EY przy dostarczaniu klientom usług o kompleksowym charakterze.

Nasze wymagania

  • minimum 2-4-letnie doświadczenie w analizie sektorowej lub ekonomicznej,

  • bardzo dobre zdolności analityczne, prezentowania wyników analiz, formułowania założeń i hipotez,

  • doświadczenie w analizie spółek pod kątem ekonomicznym, otoczenia regulacyjnego i biznesowego,

  • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (w szczególności programów Excel, Power Point),

  • łatwość nawiązywania kontaktów, budowania relacji oraz umiejętność pracy zespołowej,

  • zdolności organizacyjne, umiejętność prowadzenia kilku projektów w tym samym czasie,

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w obszarze usług profesjonalnych, doradztwa biznesowego i strategicznego, oraz w firmach consultingowych lub instytucjach finansowych

  • znajomość narzędzi typu Power BI, umiejętność analizowania dużych zbiorów danych.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej organizacji na umowę o pracę w zgranym i dynamicznym zespole,

  • ciekawe projekty, realny wpływ na rozwój zespołu oraz wdrażanie nowych inicjatyw,

  • kwalifikacje i certyfikaty,

  • różnorodne doświadczenia w ramach różnorodnych projektów,

  • Innovate EY – finansowe i merytoryczne wsparcie wewnętrznej przedsiębiorczości,

  • indywidulna mapa szkoleń,

  • elastyczny czas i miejsce pracy,

  • dedykowany Career Counselor,

  • program EY Care & Wellness.

W EY możesz uczynić swoją karierę tak unikalną, jak Ty. Dzięki wyzwaniom o globalnej skali, codziennemu, dedykowanemu wsparciu, kulturze organizacji i nowoczesnym technologiom masz szansę spełnić tutaj swoje zawodowe marzenia. Nie możemy się doczekać, by poznać Twój punkt widzenia bo wierzymy, że z Tobą staniemy się jeszcze lepsi. Dołącz do nas, by stworzyć wyjątkową ścieżkę rozwoju dla siebie i lepiej działający świat dla wszystkich.

Możliwości, które na Ciebie czekają:

Jako ekspert zespołu EY Knowledge będziesz odpowiedzialny za dostarczanie wiedzy sektorowej z różnych obszarów gospodarki dla całej organizacji. Twoją rolą będzie rozwój infrastruktury sektorowej, produktów oraz usług mających na celu umocnić pozycję EY na rynku usług profesjonalnych. Jeśli jesteś gotowy na pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań to czekamy na Twoje zgłoszenie.

Benefity

dofinansowanie
zajęć sportowych
nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
owoce
spotkania integracyjne
firmowa drużyna sportowa
służbowy telefon do użytku prywatnego
firmowa
biblioteka
gry wideo
w pracy
kawa / herbata/napoje
strefa relaksu
wyprawka
dla dziecka
paczki świąteczne
program rekomendacji pracowników
możliwość uzyskania uprawnień
inicjatywy dobroczynne
pikniki rodzinne

Benefity

  • dofinansowanie
  • zajęć sportowych
  • nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa
  • biblioteka
  • gry wideo
  • w pracy
  • kawa / herbata/napoje
  • strefa relaksu
  • wyprawka
  • dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.