EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2023-06-13
Katowice, śląskie
Podatki, Konsulting, Ubezpieczenia, Analiza, Human Resources
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Senior Konsultant / Konsultantka, Tax People Advisory Services

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Zespół People Advisory Services w EY reprezentują specjaliści z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, doradcy podatkowi oraz doświadczeni prawnicy (w tym adwokaci i radcowie prawni). Dołączając do nas, weźmiesz udział w różnorodnych projektach m.in. w następujących obszarach:

  • międzynarodowa mobilność pracowników w nowej formule, dopasowana do COVID-owej rzeczywistości (Global Mobility),

  • kompleksowe doradztwo w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych,

  • doradztwo HR oraz systemy wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych,

  • projekty z pogranicza podatku dochodowego od osób fizycznych i innych podatków/obszarów.

Nasze wymagania

  • masz minumum 3 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych / ubezpieczeń społecznych, i jesteś w stanie z dużą dozą samodzielności realizować projekty doradcze w tym zakresie (m.in. z obszaru B2B, 50%-owych kosztów uzyskania przychodów dla pracowników twórczych, IP box, innych elastycznych struktur wynagradzania itd.)

  • zdobyłeś wyższe wykształcenie,

  • posiadasz zdolności analityczne,

  • bardzo dobrze posługujesz się językiem polskim i angielskim,

  • umiesz i lubisz pracować w zespole,

  • jesteś otwarty na nowe inicjatywy niezwiązane bezpośrednio z obszarem podatku dochodowego od osób fizycznych i ubezpieczeń społecznych (np. projekty w zakresie ulg w innych podatkach),

  • dodatkowym atutem będą uprawnienia Doradcy Podatkowego, innego regulowanego zawodu lub rozpoczęta ścieżka ich zdobywania.

To oferujemy

  • wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów,

  • jedyny na rynku program ukierunkowany na zdobywanie i rozwój Kompetencji Przyszłości (w tym, certyfikowany program EY Badges),

  • wsparcie pracodawcy dla pracy zdalnej / pracy hybrydowej (także finansowe),

  • indywidualnie projektowaną mapę szkoleń rozwijających kompetencje kierowniczo-menedżerskie,

  • platformy szkoleniowe online takie jak Udemy oraz Coursera do Twojej dyspozycji,

  • wyjazdowe, zespołowe warsztaty w kraju i za granicą, a w czasach pandemii tematyczne zespołowe spotkania online (kultura, wellbeing),

  • rozwój oparty kulturze feedbacku i wsparciu ze strony indywidualnego career counselor'a, a nie na systemie ocen pracowniczych,

  • możliwość wypowiadania się do prasy, nagrywania video, udziału w webinarach, regularnego tworzenia pod własnym nazwiskiem treści o tematyce związanej z zakresem stanowiska udostępnianych na łamach linkedin oraz bloga HR Wave,

  • wsparcie w zdobywaniu doświadczeń w różnorodnych zespołach, elastyczny czas i miejsce pracy,

  • nowoczesny program EY Care & Wellness,

  • możliwość realizowania działań CSR wspieranych przez firmę.

Wydarzenia ostatnich kilkunastu miesięcy sprawiły, że świat pracodawców i warunki pracy pracowników uległy gwałtownym i nieoczekiwanym zmianom. Biznes musi nadążać za zmieniającymi się okolicznościami, a wraz z nim ludzie, którzy powinni być teraz jeszcze bardziej otwarci na zmiany i gotowi, aby dostosować się do nowych warunków.

Możliwości, które na Ciebie czekają:

Zespół People Advisory Services EY to dynamiczne miejsce, w którym rozwiązujemy złożone problemy i projektujemy innowacje. Każdy projekt, przy którym pracujemy jest inny – dlatego mamy możliwość zdobywania szerokich i różnorodnych doświadczeń, a także poznawania ciekawych ludzi, z którymi współpracujemy zarówno wewnątrz EY, jak i poza naszą firmą.

Kogo szukamy:

Poszukujemy osób, które chcą rozwijać się w obszarze szeroko pojętego doradztwa prawno-podatkowego i rachunkowości, a także dobrze odnajdują się w zespołach realizujących różnorodne projekty dla klientów z wielu branż.

Benefity

dofinansowanie
zajęć sportowych
nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
owoce
spotkania integracyjne
firmowa drużyna sportowa
służbowy telefon do użytku prywatnego
firmowa
biblioteka
gry wideo
w pracy
kawa / herbata/napoje
strefa relaksu
wyprawka
dla dziecka
paczki świąteczne
program rekomendacji pracowników
możliwość uzyskania uprawnień
inicjatywy dobroczynne
pikniki rodzinne

Benefity

  • dofinansowanie
  • zajęć sportowych
  • nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa
  • biblioteka
  • gry wideo
  • w pracy
  • kawa / herbata/napoje
  • strefa relaksu
  • wyprawka
  • dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.