Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2023-11-21
warmińsko-mazurskie
Podatki, Konsulting
Data aktualizacji: 2023-11-21
EY (dawniej Ernst & Young)
EYe on Tax – konkurs dla studentów
REKRUTACJA ZDALNA

Oferta pracy jest nieaktualna

Pracodawca zakończył rekrutację na to ogłoszenie

EYe on Tax – konkurs dla studentów

EYe on Tax – konkurs dla studentów


Twój zakres obowiązków

 • Podatki Ci się opłacą. Wystarczy, że odważysz się spróbować. Fiskalne zależności rządzą światem, a my pokażemy Ci, jak je ujarzmiać.
 • Wyślij swoje zgłoszenie na stronie konkursowej.
 • Wypełnij test przygotowany przez doradców podatkowych EY i zdobądź EYRO, czyli wirtualną walutę.
 • Drugi etap to moment na wzbogacanie wiedzy – wymień EYRO na udział w certyfikowanych warsztatach – Ty decydujesz, które wybierasz. Na koniec wypełniasz 2 kazusy przygotowane przez naszych ekspertów.
 • Wielki Finał to gra drużynowa – tu czekają na ciebie wielkie emocje i symulacja rozprawy sądowej przed Sędziami Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Nasze wymagania

 • Stworzyliśmy konkurs, który najszybciej i najciekawiej pokaże Ci, z czym wiąże się świat podatków.
 • Nie musisz się na nich znać. Zobacz, jak ciekawe projekty się z nimi łączą i jak wiele w biznesie od nich zależy.
 • Nie ma znaczenia, na którym roku studiów jesteś – dla nas liczy się Twoje zaangażowanie w drodze po 24 000 PLN i ofertę kariery w EY.

To oferujemy

 • Bezcenne doświadczenie i poznanie świata podatków w praktyce.
 • Najlepsza drużyna otrzyma czek na 24 000 PLN i ofertę kariery w dziale Doradztwa Podatkowego EY lub Kancelarii EY Law.
 • Drugie miejsce to czek na 8 000 PLN i nagrody rzeczowe.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 390 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 7000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.