EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2023-11-21
pomorskie
Konsulting, Analiza

EY Financial Challenger – konkurs dla studentów

Twój zakres obowiązków

  • Deal jest prosty. My pokażemy Ci jak przeprowadza się największe transakcje i sprytne fuzje, Ty pokażesz nam co potrafisz.
  • Na początek wyślij zgłoszenie na stronie konkursowej – do gry możesz wejść solo lub w zespole 3 lub 4-osobowym.
  • Potem kolej na test przygotowany przez ekspertów EY z działu strategii i transakcji, który pokaże Ci, jak w praktyce wygląda świat corporate finance.
  • Jeśli pójdzie Ci najlepiEY przejdziesz do drugiego etapu: od tego momentu gra jest drużynowa. Wspólnie przygotowujecie memorandum informacyjne, a następnie jeśli dostaniecie zielone światło od ekspertów, prezentujecie pracę przed jury.
  • W Wielkim Finale widzimy się z najlepszymi. Czeka case z zakresu transakcji kupna/sprzedaży spółki. Zwycięzcy zgarniają sławę, prestiż i duże pieniądze.

Nasze wymagania

  • EY Financial Challenger to okazja dla studentów wszystkich lat, zainteresowanych transakcjami na zgarnięcie 35 000 PLN i oferty kariery w EY.
  • W tej edycji przygotowaliśmy grę o dużą stawkę. Udowadniamy, że transakcje i doradztwo strategiczne idą ze sobą w parze. Pokażemy, jak odnaleźć się w świecie corporate finance i dobijać spektakularne deale.

To oferujemy

  • Bezcenne doświadczenie i poznanie świata corporate finance w praktyce.
  • Najlepsza drużyna otrzyma 35 000 PLN oraz ofertę kariery w EY.
  • Drugie miejsce to czek na 15 000 PLN oraz oferta kariery w EY.
  • Za trzecie miejsce na podium czekają słuchawki AirPods i oferta kariery w EY.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 390 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 7000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, w roku fiskalnym 2022, drugi rok z rzędu, zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.