Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2023-12-04
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Analiza
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Menedżer Projektu w Biurze Maklerskim

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz prowadził/a strategiczny projekt integracji systemowej (front-end kliencki) i operacyjnej usług maklerskich w Banku Millennium

  • Weźmiesz aktywny udział w tworzeniu i realizacji nowej, digital’owej strategii dla usług maklerskich w Banku Millennium

  • Będziesz koordynował/a prace zespołu projektowego złożonego z przedstawicieli Biura Maklerskiego oraz zespołów banku, rozwijających kanały i usługi cyfrowe oraz zespołów odpowiedzialnych za obszary IT, biznes, operacje, compliance. W szczególności będziesz:

  • określał/a zakres prac i zadań w projekcie

  • ustalał/a harmonogram i odpowiedzialność za realizację zadań (w tym zarządzanie masterplanem)

  • odpowiadał/a za budżet projektu i jego realizację

  • zapewniał/a efektywną współpracę w projekcie (w tym organizacja spotkań, warsztatów)

  • aktywnie uczestniczył/a w spotkaniach projektowych zarówno na poziomie decyzyjnym jak i roboczym

  • monitorował/a i raportował/a postęp prac i ryzyk

  • współtworzył/a analizy, specyfikacje biznesowe oraz materiały zarządcze

  • Będziesz łącznikiem pomiędzy sponsorami projektu (Członkowie Zarządu banku) i właścicielami biznesowymi oraz zespołem projektowym i pozostałymi interesariuszami

Nasze wymagania

  • Posiadasz co najmniej kilkuletnie doświadczenie i sukcesy w samodzielnym prowadzeniu i wdrażaniu złożonych projektów IT w instytucjach finansowych

  • Masz doświadczenie związane z usługami maklerskimi lub samodzielnie inwestujesz

  • Masz doświadczenie w pracy z jednostkami biznesowymi, operacyjnymi, IT oraz compliance

  • Potrafisz myśleć na poziomie strategicznym, ale także operacyjnym (zarówno na poziomie ogółu jak i szczegółu)

  • Potrafisz strukturyzować i wyjaśniać skomplikowane problemy / rozwiązania biznesowe

  • Potrafisz zarządzać wieloma wątkami na raz i wyznaczać priorytety

  • Masz doświadczenie we współpracy z wyższą kadrą zarządzającą (w tym z Członkami Zarządu)

  • Biegle komunikujesz się w języku angielskim w relacjach biznesowych, w tym z zewnętrznymi dostawcami IT

  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz potrafisz wizualizować informacje i dane - biegle posługujesz się MS Excel/MS PowerPoint

  • Efektywnie zarządzasz czasem i organizujesz pracę własną oraz zespołu

  • Cechuje Cię wysoka ambicja, proaktywna postawa, świetna komunikacja, pozytywne myślenie („can do”)

To oferujemy

  • Ciekawe, pełne wyzwań samodzielne zadania związane z rozwojem usług maklerskich Banku Millennium

  • Realny wpływ na cele, organizację i efektywność kluczowych procesów biznesowych

  • Interesujący i zróżnicowany zakres obowiązków, współpracę z wieloma jednostkami w Banku

  • Pracę w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i system premii kwartalnych

  • Pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną oraz dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit

  • Pracę w nowoczesnym biurze w okolicach metra Pole Mokotowskie i możliwość korzystania ze zniżek w kawiarni Green Cafe Nero w budynku Centrali

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski
Umiejętności
MS Excel MS PowerPoint