Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2023-12-04
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Analiza, Obsługa klienta, Project Management
angielski

Menedżer Produktu w Biurze Maklerskim

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Weźmiesz udział w projekcie realizacji nowej, digital’owej strategii dla usług maklerskich w Banku Millennium

  • Będziesz współtworzyć wizję dla produktów i usług maklerskich, w szczególności innowacyjnych rozwiązań systemowych, zintegrowanych z ekosystemem Banku Millennium

  • Będziesz blisko współpracował/a z zespołami banku rozwijającymi kanały i usługi cyfrowe (analitycy biznesowi, projektanci UX/UI, analitycy IT, programiści, testerzy)

  • Będziesz kreował/a najlepsze doświadczenia dla detalicznych klientów maklerskich w oparciu o standardy Banku Millennium oraz trendy rynkowe

  • będziesz dostosowywał/a nowe oraz istniejące usługi i procesy do obowiązujących standardów prawnych

  • Będziesz wykonywał/a analizy biznesowe, rynkowe i porównawcze

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie związane z usługami maklerskimi lub samodzielnie inwestujesz

  • Jesteś osobą zaangażowaną i samodzielnie podejmujesz inicjatywę

  • Jesteś osobą kreatywną i otwartą na nowe inicjatywy, projekty, zadania

  • Masz doświadczenie w tworzeniu usług cyfrowych dla klientów detalicznych, szczególnie w kanale mobile - mile widziane w obszarze usług inwestycyjnych

  • Posiadasz wiedzę lub interesujesz się najnowszymi technologiami – znasz trendy, innowacje, cyfrowe produkty i usługi finansowe z polskiego oraz zagranicznego rynku bankowości internetowej i mobilnej

  • Potrafisz analizować „podróże” klientów i trendy rynkowe

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim w relacjach biznesowych, w tym zewnętrznymi partnerami i dostawcami

  • Dobrze posługujesz się MS Excel/MS PowerPoint

To oferujemy

  • Ciekawe, pełne wyzwań samodzielne zadania związane z rozwojem usług maklerskich Banku Millennium

  • Realny wpływ na cele, organizację i efektywność kluczowych procesów biznesowych

  • Interesujący i zróżnicowany zakres obowiązków, współpracę z wieloma jednostkami w Banku

  • Pracę w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i system premii kwartalnych

  • Pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną oraz dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit

  • Pracę w nowoczesnym biurze w okolicach metra Pole Mokotowskie i możliwość korzystania ze zniżek w kawiarni Green Cafe Nero w budynku Centrali

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium