Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2024-04-16
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza
angielski
Praca hybrydowa
Specjalista ds. Data Science

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za rozpoznanie potrzeb klientów dzięki wykorzystaniu rozwiązań zaawansowanej analityki danych, uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji

  • Kreowanie inicjatyw analitycznych, których celem jest ciągła poprawa procesu budowy spersonalizowanych relacji z klientem

  • Projektowanie, wdrażanie i utrzymywanie rozwiązań uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji, w szczególności: segmentacje klientów, modele predykcyjne i systemy rekomendacji

  • Tworzenie i rozwój feature store oraz data martów analitycznych przy współpracy z jednostkami IT

  • Rozwój platformy obliczeniowej umożliwiającej prototypowanie, implementację oraz wdrażanie rozwiązań z zakresu uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji w oparciu o komponenty open source

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w analityce biznesowej, analityce predykcyjnej lub przetwarzaniu danych (mile widziane w instytucji finansowej lub telekomunikacyjnej)

  • Doświadczenie w budowie i wdrażaniu rozwiązań z użyciem uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji, np. modele klasyfikacyjne, segmentacyjne i rekomendacyjne

  • Doświadczenie projektowe w współpracy z jednostkami IT, biznesowymi oraz dostawcami zewnętrznymi

  • Wysokie zdolności analityczne, w tym umiejętność interpretacji danych i wyciągania wniosków

  • Bardzo dobra znajomość SQL i Python

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Mile widziane

  • Praktyczne doświadczenie w pracy z: mlflow, PySpark, Databricks, Git

  • Doświadczenie w budowie i utrzymywaniu feature store / data martów

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę hybrydową (w wymiarze 60% z biura/40% zdalnie)

  • Benefity pozapłacowe, m.in prywatną opiekę medyczną oraz dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit

  • Współudział w tworzeniu rozwiązań z zakresu uczenia maszynowego od etapu tworzenia wymagań do wdrożenia

  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi

  • Realny wpływ na transformację i rozwój środowiska analitycznego (w tym rozwiązania chmurowe)

  • Okazję do bliskiej współpracy z wieloma jednostkami banku przy realizacji ambitnych i nieszablonowych projektów

  • Pracę w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą

  • Możliwość podejmowania własnych inicjatyw i ich prowadzenia

  • Zniżki w naszej kawiarni pracowniczej Green Caffe Nero

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium