Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2024-04-16
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza, Sprzedaż
angielski
Praca stacjonarna, Praca hybrydowa
REKRUTACJA ZDALNA
Ekspert ds. Segmentu Klienta Zamożnego

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie modelu działania segmentu klientów zamożnych w Banku z uwzględnieniem kanałów kontaktu oraz oferty produktowej

  • Monitorowanie realizacji celów w obszarze segmentu klientów zamożnych

  • Prowadzenie projektów w zakresie rozwoju produktów i usług dla klientów zamożnych we współpracy z innymi jednostkami Banku

  • Analiza aktywności klientów zamożnych, opracowywanie najlepszych praktyk wspierających relacyjność oraz wdrażanie ich do sieci dystrybucji

  • Definiowanie i zapewnienie realizacji wysokich standardów pracy osobistych ekspertów oraz całego segmentu klienta zamożnego

  • Wspieranie procesów sprzedaży i obsługi posprzedażowej ze szczególnym uwzględnieniem kanałów zdalnych

  • Wsparcie przy tworzenie ofert specjalnych i wdrażaniu nowych rozwiązań w zakresie sprzedaży i obsługi

  • Analiza rynku i konkurencji w zakresie produktów i usług

  • Współpraca z zewnętrznymi firmami inwestycyjnymi oraz ubezpieczeniowymi w zakresie produktów inwestycyjnych oraz inwestycyjno-ubezpieczeniowych

  • Nadzór merytoryczny nad szkoleniami dla pracowników segmentu klienta zamożnego

  • Przygotowywanie i nadzór nad komunikacją zewnętrzną do klientów banku.

  • Opracowywanie i biznesowy nadzór nad dokumentacją i procedurami w zakresie produktów i usług dla klientów zamożnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w bankowości detalicznej (rola związana z segmentem klienta zamożnego w banku lub innej instytucji będzie dodatkowym atutem)

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia i zarządzania projektami

  • Znajomość rynku produktów i rozwiązań dla klienta zamożnego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PP)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Kreatywność oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, współpracy w zespole

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, bankowość i ubezpieczenia

To oferujemy

  • Pracę w topowej instytucji na polskim rynku bankowym, wielokrotnie docenianej i nagradzanej w konkursach tj. ranking Przyjazny Bank Newsweeka, Złoty Bankier, najlepszy cyfrowy bank w Polsce wg magazynu Global Finance

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania związane z kreowaniem i rozwojem oferty produktów i usług dla segmentu klienta zamożnego

  • Dobrą atmosferę w zespole nastawionym na współpracę i dzielenie się wiedzą

  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz systemem premii kwartalnych

  • Gamę benefitów pozapłacowych, w tym opiekę medyczną oraz dostęp do popularnej platformy kafeteryjnej MyBenefit

  • Pracę hybrydową (3 dni w biurze, 2 dni zdalnie) w nowoczesnym biurze w okolicach metra Pole Mokotowskie

  • Możliwość korzystania ze zniżek w kawiarni Green Cafe Nero w budynku Centrali

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium