Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2024-04-17
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza
angielski
Praca hybrydowa

Tester Biznesowy (Bankowość Elektroniczna)

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie specyfikacji funkcjonalnych systemu bankowości elektronicznej dla potrzeb testowania

  • Przygotowanie i weryfikacja przypadków testowych

  • Projektowanie testów na podstawie specyfikacji wymagań

  • Wykonywanie testów manualnych oprogramowania i aplikacji webowych (regresyjne, funkcjonalne, parametryzacje)

  • Raportowanie wyników testów

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji wykonanych testów

  • Obsługa zgłoszonych błędów

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z testowaniem i jakością oprogramowania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność myślenia analitycznego

  • Dokładność oraz dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i otwartość na współpracę

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na kierunku informatycznym

  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania

  • Znajomość narzędzi Jira, Confluence

  • Zainteresowanie obszarem nowych technologii, innowacji, bankowości elektronicznej

  • Znajomość produktów bankowych

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w najlepszym banku cyfrowym wg ostatniego rankingu Przyjazny Bank Newsweeka

  • Rozwój indywidualnych zdolności oraz kompetencji w obszarze testów manualnych

  • Umowę zlecenie na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia

  • Pracę hybrydową (z przewagą pracy w biurze)

  • Pracę w Centrali Banku Millennium, w atrakcyjnej lokalizacji (nieopodal stacji metra Pole Mokotowskie)

  • Możliwość korzystania ze zniżek w kawiarni Green Cafe Nero w budynku centrali

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.