Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2024-04-18
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Administracja
angielski
Praca hybrydowa
Kierownik Zespołu Cloud Adoption

Podobne oferty pracy

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem Cloud Adoption, w tym dbanie o jego ciągły rozwój

  • Ustalanie procesów i standardów w zakresie tworzenia i użytkowania systemów IT Banku w chmurach publicznych

  • Nadzór nad tworzeniem architektury systemów IT w chmurach publicznych na potrzeby Banku

  • Nadzór nad realizacją zadań związanych z prawidłowym funkcjonowaniem i konfiguracją usług w ramach Landing Zone oraz całej platformy Azure ze szczególnym uwzględnieniem aspektów bezpieczeństwa

  • Nadzór nad wdrażaniem wybranych projektów chmurowych, w tym migracje i integracje aplikacji i infrastruktury

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem specjalistów lub ekspertów (architekci, inżynierowie wdrożeniowi, administratorzy 3 linii)

  • Nastawienie na znajdowanie wspólnych rozwiązań i asertywność w ustaleniach z innymi jednostkami

  • Wiedza ekspercka z co najmniej 2 z poniższych obszarów:

  • a. Podstawowe zasoby Compute, Network, Storage w chmurach Azure/AWS/GCP

  • b. Narzędzia procesów CI/CD, np. Azure Devops, Jenkins

  • c. Tworzenie i rozwój Landing Zone w modelu IaC

  • d. Narzędzia Infrastructure as Code (Packer, Ansible, Terraform, ARM, AWS CF)

  • e. Identity & Access Management, w szczególności integracja z AD iAzure AD

  • f. Usługi Microsoft 365

  • g. Zagadnienia High Availability, Fault Tolerance, Disaster Recovery, RPO, RTO,etc

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym bieżącą komunikację biznesową

  • Duża samodzielność, terminowość i odpowiedzialność za pracę swoją i zespołu

  • Umiejętność i chęć przekazywania wiedzy innym oraz ciągłego rozwoju własnego

Mile widziane

  • Doświadczenie pracy w bankach, instytucjach finansowych lub firmach z sektorów o uregulowanym, silnym nacisku na bezpieczeństwo i stabilność systemów oraz procesów IT

  • Doświadczenie we wdrażaniu lub zmianie procesów IT w dużej organizacji

  • Doświadczenie we wdrażaniu/utrzymaniu:

  • a. Narzędzi klasy IdM lub PAM

  • b. Exchange Online, Sharepoint Online, Viva Engage

  • c. Azure Databases; PowerBI, PowerApps,

  • d. Rozwiązania chmurowe Machine Learning lub Artificial Intelligence

  • e. Aplikacje chmurowe zbudowane na mikro serwisach, kontenerach, serverless

  • f. Rozwiązania VDI np. Azure Virtual Desktop, AWS Workspaces, Citrix VDI, Vmware Horizon

  • Certyfikaty z zakresu administracji lub architektury chmur publicznych

  • Znajomość procesów IT Operations; certyfikaty np. ITIL, COBIT

  • Wiedza z zakresu narzędzi i procesów cybersecurity

  • Znajomość zagadnień Enterprise Architecture np. TOGAF

To oferujemy

  • Nowoczesny stack technologiczny i otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań

  • Kontakt z nowymi technologiami i rozwiązaniami korporacyjnymi

  • Udział w dużych projektach migracyjnych oraz wdrożeniowych

  • Umowę o pracę oraz opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego

  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy MyBenefit
  • parking rowerowy

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.