Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-26
Samodzielna Księgowa
Nr ref. 96/3/2024/JH/213
Kraków, małopolskie
Księgowość, Analiza
polski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy z branży usług i hotelarstwa poszukujemy kandydata na stanowisko Samodzielnej Księgowej.
Siedziba firmy mieści się w ścisłym centrum Krakowa.

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:
  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowymi,
  • weryfikacja pod względem formalno-rachunkowym i merytorycznym dokumentów księgowych,
  • przygotowywanie deklaracji i rozliczeń z urzędami podatkowymi,
  • przygotowanie księgowań, raportów i sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat),
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz naliczanie amortyzacji,
  • sporządzanie różnego rodzaju analiz, raportów, wiekowania należności oraz zobowiązań.
Obowiązki:
  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Samodzielnej / Starszej Księgowej,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość),
  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych CIT oraz VAT,
  • samodzielność w zakresie realizacji powierzonych zadań oraz odpowiedzialność za ich wykonanie.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • praca w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B, w stabilnej organizacji,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
  • elastyczny czas pracy, praca w prestiżowym miejscu.
Forma zatrudnienia
Dowolny
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
polski