Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-23
HR Manager
Nr ref. 26/4/2024/AZ/2638
Zakopane, małopolskie
Human Resources
angielski
Data aktualizacji: 2024-04-23 Aplikuj
HR Manager

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących grup inwestycyjnych znajdujących się w Zakopanem, poszukujemy kandydata na stanowisko HR Managera.

HR Manager

HR Manager

Miejsce pracy: Zakopane

Wymagania
  • budowanie i realizacja strategii HR dopasowanej do potrzeb biznesowych,
  • tworzenie oraz rozwój kultury firmy w oparciu o wspólne wartości,
  • bieżące doradztwo dla kadry zarządzającej, zarządzanie procesem onboardingu oraz obszarem szkoleń i rozwoju pracowników,
  • budowanie i wdrażanie nowych narzędzi HR,
  • współtworzenie i wdrażanie efektywnych systemów motywacyjnych, jakościowych benefitów i aktywności mających na celu wzrost zadowolenia pracowników,
  • bieżące monitorowanie środowiska prawnego z zakresu prawa pracy,
  • bezpośrednia współpraca z zarządem w celu tworzenia budżetów dla całego HR,
  • przeprowadzanie badań: satysfakcji, zaangażowania i motywacji pracowników.
Obowiązki
  • min. 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w samodzielność w prowadzeniu projektów HR (employer branding, szkolenia, rozwój, wynagrodzenia i benefity),
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i umiejętność ustalania priorytetów,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • predyspozycje managerskie i bardzo dobra organizacja pracy,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji, dynamicznie rozwijającej się,
  • szeroka oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • realny wpływ na rozwój firmy.