Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-16
Key Account Manager (FMCG, Retail)
Nr ref. 62/3/2024/DM/136
Warszawa, mazowieckie
Obsługa klienta, Sprzedaż
angielski
Praca hybrydowa
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży FMCG, poszukujemy kandydata na stanowisko Key Account Managera.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, we współpracy z sieciami międzynarodowymi i krajowymi,
  • doświadczenie w pracy w branży FMCG lub Retail,
  • rozwinięte kompetencje sprzedażowe i umiejętności negocjacyjne,
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • nastawienie na realizację celów,
  • samodzielność, decyzyjność i pracowitość,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2+.
Obowiązki:
  • realizacja wyznaczonych KPI w zarządzanym kanale sprzedaży - B2B,
  • rozwijanie portfela Klientów celem zwiększenia przychodów organizacji – pozyskiwanie nowego biznesu,
  • opieka nad powierzonymi klientami, w tym: prezentacja oferty, negocjowanie warunków współpracy,
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów oraz działań konkurencji,
  • wdrażanie standardów merchandisingowych, akcji promocyjnych i marketingowych,
  • wprowadzanie nowości do oferty zakupowej klienta,
  • budowanie profesjonalnego wizerunku marki,
  • raportowanie codziennych działań.
Oferujemy:
  • możliwość zatrudnienia w oparciu o UoP lub kontrakt B2B
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • opieka medyczna,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (premie kwartalne),
  • zajęcia językowe,
  • dofinansowanie zajęć sportowych.