Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-17
Junior Brand Manager
Nr ref. 39/3/2024/AZ/53
Warszawa, mazowieckie
Analiza, Marketing
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, jednego z czołowych producentów FMCG, posiadającego portfolio produktów rozpoznawalnych marek, poszukujemy obecnie Junior Brand Managera.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnych stanowisku - branża FMCG kategoria food,
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii digital i trade marketingowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min.B2,
  • wysokie zdolności interpersonalne oraz silna orientacja na cel,
  • rozwinięte umiejętności analityczne i projektowe.
Obowiązki:
  • egzekucja działań marketingowych obejmujących: wprowadzanie nowych produktów, politykę cenową, promocję rozumianą jako działania budujące wizerunek marki wśród konsumentów oraz działania bezpośrednio wspierające rotacje produktów,
  • operacyjne wykonanie kalendarza marketingowego,
  • udział w tworzeniu kalendarza handlowego dla trade marketingu,
  • wsparcie w koordynacji kampanii internetowych i social media,
  • koordynacja procesu projektowania opakowań,
  • samodzielne prowadzenie projektów marketingowych w celu realizacji strategii prowadzonej grupy produktowej,
  • analiza otoczenia rynkowego oraz monitorowanie działań konkurencji
  • analiza wydajności marek i nowych produktów,
  • ścisła współpraca z działami firmy w celu skutecznej realizacji projektów interdyscyplinarnych, w szczególności z działem sprzedaży w celu realizacji bieżących działań marketingowych.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia,
  • świadczenia pozapłacowe.