Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-22
Kraków, małopolskie
Księgowość, Analiza
angielski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-04-22 Aplikuj

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, doświadczonego polskiego dewelopera poszukujemy kandydatów ze znajomością języka angielskiego oraz wcześniejszym doświadczeniem w finansach i księgowości, zainteresowanych dalszym rozwojem jako Specjalista ds. Finansowo-Księgowych.

Specjalista ds. Finansowo-Księgowych

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref. 22/4/2024/AG/2632

Wymagania:
  • przygotowanie raportów oraz analiz na potrzeby działu finansowego,
  • nadzór nad obiegiem faktur w systemie do obiegu dokumentów,
  • rozliczanie delegacji pracowniczych,
  • współpraca z wewnętrznymi działami w firmie,
  • współpraca z zewnętrznym biurem księgowym,
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego, wynikających z istoty i charakteru zajmowanego stanowiska.
Obowiązki:
  • ukończone studia kierunkowe,
  • znajomość MS Office (w tym Excel na poziome bardzo dobrym),
  • wiedza z zakresu rachunkowości oraz finansów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inna preferowaną,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w trybie hybrydowym po okresie wdrożenia (brak możliwości pracy zdalnej),
  • pracę w zgranym, małym zespole,
  • biuro w ścisłym centrum miasta.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office MS Excel