Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-22
Compensation and Benefits Manager
Nr ref. 90/3/2024/AK/234
Wrocław, dolnośląskie
Human Resources
angielski
Praca zdalna
Data aktualizacji: 2024-04-22 Aplikuj

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuję kandydata na stanowisko Compensation and Benefits Manager.

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:
  • opracowywanie i wdrażanie strategicznych planów wynagradzania, zgodnych z celami biznesowymi i trendami rynkowymi (Polska i Europa),
  • analiza danych dotyczących rynku pracy w celu zapewnienia konkurencyjności wynagrodzeń,
  • zarządzanie procesem oceny i rewizji wynagrodzeń pracowników,
  • tworzenie niezbędnych regulaminów oraz procedur HR,
  • czuwanie nad spójnością struktury organizacyjnej,
  • monitorowanie trendów w zakresie wynagrodzeń i świadczeń na rynku oraz proponowanie odpowiednich rozwiązań.
Obowiązki:
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze Comp&Ben,
  • doskonałe umiejętności analityczne oraz zdolność do interpretacji danych,
  • znajomość aktualnych trendów i praktyk związanych z wynagrodzeniami i pakietami świadczeń,
  • umiejętność efektywnej współpracy z zespołami HR oraz innymi działami organizacji,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno werbalne, jak i pisemne,
  • umiejętność podejmowania decyzji opartych na danych oraz podejście do problemów zorientowane na rozwiązania,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2+.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju w  międzynarodowej organizacji,
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • praca zdalna (gotowość do podróży służbowych do 20%),
  • pakiet benefitów,
  • samochód służbowy.