Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-17
Kraków, małopolskie
Human Resources, Administracja
angielski, niemiecki, niderlandzki
Praca hybrydowa

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej w branży pojazdów, poszukujemy kandydatów ze znajomością języka angielskiego i niemieckiego lub niderlandzkiego oraz wcześniejszym doświadczeniem w dziale HR, zainteresowanych dalszym rozwojem na stanowisku Specjalisty ds. Kadr i Płac.

Specjalista ds. Kadr i Płac z językiem niemieckim / niderlandzkim

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref. 165/3/2024/DM/14

Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze HR (HR Generalist, Doradca HR, Specjalista ds. Płac, Administrator HR lub podobne),
  • praktyczna wiedza i doświadczenie w obszarze płac będą atutem,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • biegła znajomość języka niemieckiego LUB niderlandzkiego,
  • silne umiejętności analityczne i organizacyjne,
  • chęć do nauki.
Obowiązki:
  • przeglądanie i przetwarzanie arkuszy czasu pracy, rejestrów pracy, dodatków, świadczeń oraz innych elementów wynagrodzenia i przesyłanie danych do systemu (Workday),
  • ściśła współpraca z zewnętrznymi lokalnymi dostawcami obsługi płac,
  • przetwarzanie i walidacja comiesięcznej wypłaty,
  • udzielanie pomocy lokalnemu zarządowi w zakresie pytań administracyjnych związanych z wynagrodzeniem, emeryturami, ubezpieczeniami itp.,
  • ściśła współpraca z administratorami HR oraz koordynatorem HR.
Oferujemy:
  • elastyczne godziny pracy,
  • hybrydowy model pracy (2-3 dni w biurze w tygodniu),
  • prywatna opieka medyczna,
  • karta Multisport,
  • kursy językowe,
  • dofinansowanie wakacji,
  • premia roczna.