Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-17
Head of HR (branża automotive)
Nr ref. 171/3/2024/DM/85
Katowice, śląskie
Analiza, Human Resources
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy należącej do międzynarodowej grupy z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko Head of HR z odpowiedzialnością za zakłady produkcyjne w Polsce zatrudniające ponad 1000 osób.

Miejsce pracy: Katowice

Wymagania:
  • wyższe wykształcenie kierunkowe,
  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze HR w międzynarodowym środowisku,
  • wymagane doświadczenie w firmie produkcyjnej.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista, bardzo dobre umiejętności interpersonalne.
Obowiązki:
  • odpowiedzialność za procesy HR w firmie produkcyjnej zatrudniającej ponad 1000 osób,
  • zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem obejmującym dział rekrutacji, kadry i płace, Comp&Ben, Learning&Development oraz HRBP,
  • wspieranie celów strategicznych organizacji, tworzenie strategii w zakresie rozwoju skutecznej polityki zatrudnienia w firmie,
  • odpowiedzialność za projekty wdrożeniowe narzędzi IT wspierające procesy HR,
  • zarządzanie relacjami i prowadzenie negocjacji ze związkami zawodowymi,
  • odpowiedzialność za procesy rekrutacyjne na kluczowe stanowiska w firmie,
  • współpraca z Dyrektorem Zarządzającym,
  • inicjowanie i zarządzanie projektami HR w ramach grupy.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy dobrej klasy,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Dyrektor
Języki
angielski
Pełny etat
Dyrektor
Języki
angielski