Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2024-05-15
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, IT, Analiza
angielski
Praca hybrydowa
Data aktualizacji: 2024-05-15 Aplikuj
Ekspert / Ekspertka ds. Analiz i Rozwoju (Projektant / Programista rozwiązań dla biznesu)

Miejsce pracy: Wrocław
3973

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie i optymalizacja procesów obsługi reklamacji poprzez analizę efektywności procesów, syntezę potrzeb biznesowych oraz monitorowanie danych i wskaźników procesowych w celu projektowania oraz implementacji narzędzi operacyjnych i systemowych
  • Udział w ustalaniu architektury systemowo-procesowej inicjatyw i projektów, identyfikacja zagrożeń, istotnych zależności
  • Zarządzanie konfiguracją i funkcjonowaniem narzędzi w spójności z założeniami i celami procesów biznesowych
  • Budowa/programowanie wewnętrznych narzędzi automatyzujących i optymalizujących pracę innych zespołów oraz ich administracja, w tym z wykorzystaniem API systemów bankowych
  • Architektura i programowanie reguł do systemu monitorowania anomalii
  • Programowanie mechanizmów ETL oraz wdrażanie i utrzymywanie raportów w rozwiązaniach MS Reporting Services oraz Power BI
  • Współpraca z innymi zespołami programistycznymi w procesie projektowania architektury nowych aplikacji i procesów w celu zapewnienia optymalnych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość języka SQL (w szczególności T-SQL oraz DB2 SQL) i struktur baz danych
  • Praktyczne, co najmniej średnio-zaawansowane, umiejętności programowania w językach skryptowych, w tym w modelu obiektowym i funkcyjnym (np. VBA, Python, JavaScript)
  • Znajomość programistycznego modelu obiektowego MS Office
  • Umiejętność wykorzystywania dokumentacji API/Swagger
  • Umiejętność modelowania wymagań i procesów za pomocą dedykowanych narzędzi graficznych
  • Znajomość procesu rozwoju oprogramowania, zwinnych metodyk zarządzania projektami wynikająca z wykształcenia lub doświadczenia
  • Swoboda w porozumiewaniu się językiem angielskim (poziom B2)
  • Silnie rozwinięte umiejętności analityczne i ustrukturyzowane myślenie oraz dociekliwość
  • Duża odpowiedzialność, samodzielność, terminowość oraz umiejętność organizacji własnej pracy

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi ETL i Power BI

To oferujemy

  • Udział w rozwojowych projektach w wytwarzaniu narzędzi wspierających procesy biznesowe w obszarze reklamacji
  • Mentoring menadżera z zakresu projektowania i implementacji rozwiązań procesowych i systemowych opartych o nowe technologie (w tym AI)
  • Różnorodność realizowanych zadań
  • Bardzo elastyczny, hybrydowy model pracy przy dostępności pełnej architektury narzędzi firmowych podczas pracy zdalnej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, platformę kafeteryjną ze swobodą sposobu wykorzystania)
  • Dostęp do platform rozwojowych, edukacyjnych, dedykowanych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium