Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-06-17
Controlling Manager
Nr ref. 52/5/2024/MR/2776
Wrocław, dolnośląskie
Kontroling, Księgowość
angielski
Praca hybrydowa

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Controlling Manager. Osoba pracująca na tym stanowisku będzie zajmować się kontrolingiem produkcji oraz będzie zaangażowana w procesy inwestycyjne i rozwojowe.

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:
  • udoskonalanie i wdrażanie procesów raportowania oraz planowania,
  • udział w przygotowywaniu rocznego budżetu oraz jego kontrola,
  • przygotowywanie planów krótko, średnio oraz długo okresowych,
  • udział w projektach inwestycyjnych typu M&A oraz Greenfield,
  • przygotowywanie i dostarczanie informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy,
  • monitoring i kontrola ryzyka związanego z działalnością firmy,
  • analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów,
  • nadzór nad działem kontrolingu oraz bezpośrednia współpraca z zarządem firmy.
Obowiązki:
  • wykształcenie wyższe magisterskie, o kierunku finanse i rachunkowość,
  • biegła znajomość przepisów dotyczących rachunkowości zarządczej,
  • min. 2 - 3 lata doświadczenia w branży produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • dobra znajomość narzędzi z pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point) oraz ERP,
  • analityczny umysł oraz proaktywny sposób pracy.
Oferujemy:
  • udział w ciekawych projektach oraz prace w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz premia uzależniona od osiąganych wyników,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy,
  • benefity: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Pełny etat
Kierownik
Języki
angielski
MS Office