Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2024-07-18
Cloud Security Expert
Nr ref. 4156
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
angielski
Praca hybrydowa

Miejsce pracy: Warszawa
4156

Twój zakres obowiązków:

  • Ocena i analiza zagrożeń technicznych aspektów implementacji rozwiązań chmurowych tj. Azure, Third-party SaaS
  • Analiza luk, ocena ryzyka, audyt zgodności rozwiązań i usług na styku on-premise oraz cloud, opracowanie rekomendacji zgodnie z najlepszymi rynkowymi praktykami bezpieczeństwa uwzględniając w zakresie wymogi regulacyjne min. Rekomendacja D UKNF, Komunikat Chmurowy UKNF
  • Udział w projektach biznesowych i technologicznych, które swoim zakresem obejmują integracje usług on-premise z usługami chmurowymi
  • Wsparcie przy implementacji mechanizmów bezpieczeństwa chmury - Identity, governance, infrastructure za pomocą rozwiązań Defender

Nasze wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze technicznego bezpieczeństwa rozwiązań chmurowych
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość zagadnień bezpieczeństwa rozwiązań chmurowych
  • Certyfikaty w zakresie bezpieczeństwa i architektury rozwiązań chmurowych np. (SC-900,AZ-500, SC-100)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • Certyfikaty branżowe w zakresie bezpieczeństwa IT (CCSK, CCSP, CompTIA Security/Cloud+, OSCP)
  • Znajomość regulacji sektora finansowego oraz standardów rynkowych obejmujących swoim obszarem rozwiązania chmurowe tj. Komunikat Chmurowy UKNF, Rekomendacja D UKNF, EBA, UKSC, NIST
  • Znajomość AWS

To oferujemy:

  • Uczestnictwo w projektach infrastrukturalnych IT oraz wdrożeniach rozwiązań bezpieczeństwa w obszarze chmury
  • Możliwość poznania zagrożeń kierowanych na banki i ich klientów
  • Realny wpływ na organizację, efektywność i bezpieczeństwo kluczowych procesów Banku Millennium
  • Dobra atmosfera oparta na współpracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Kawa / herbata
  • Strefa relaksu
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Dostęp do platformy MyBenefit

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.