Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2024-07-18
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza
angielski
Praca hybrydowa
Starszy Specjalista ds. Zarządzania Portfelem Kredytów Walutowych

Miejsce pracy: Warszawa
4025

Twój zakres obowiązków:

  • Bezpośrednia współpraca z kancelariami prawnymi reprezentującymi Bank
  • Wiedza o produkcie: zbieranie i przekazywanie informacji bieżących dotyczących kredytu, weryfikacja historii kredytów
  • Wiedza o ofercie: przygotowanie (wybór, opracowanie i przedstawienie) oferty dla Klienta, wspieranie procesu negocjacji
  • Wspieranie przepływu informacji pomiędzy jednostkami operacyjnymi wewnątrz Banku a kancelariami, będącymi klientem zewnętrznym
  • Koordynowanie pracy jednostek zaangażowanych w proces, poszukiwanie i wdrażanie usprawnień

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie we współpracy z kancelariami prawnymi w zakresie kredytów walutowych
  • Znajomość produktu i procesu - kredyty walutowe
  • Rozeznanie w podstawowych przepisach prawnych i regulacjach dotyczących funkcjonowania banków
  • Wewnętrzna motywacja do działania i samodzielność
  • Dobra organizacja pracy i podejmowanie odpowiedzialności za realizowane zadania
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i analityczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: bankowość, ekonomia, finanse, prawo, zarządzanie i pokrewne)

To oferujemy:

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania związane z zarządzaniem portfelem kredytów walutowych
  • Interesującą i odpowiedzialną współpracę z kancelariami prawnymi
  • Unikalną okoliczność do budowania pozytywnego Customer Experience w gruncie przygotowywania spersonalizowanych ofert dla Klientów Banku
  • Przyjazną atmosferę pracy nastawioną na działanie zespołowe
  • Stabilną formę zatrudnienia z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz systemem premii kwartalnych
  • Gamę benefitów pozapłacowych, w tym opiekę medyczną oraz dostęp do popularnej platformy kafeteryjnej MyBenefit
  • Pracę hybrydową (3 dni w nowoczesnym biurze w okolicach metra Pole Mokotowskie, 2 dni zdalnie)
  • Możliwość korzystania ze zniżek w kawiarni Green Cafe Nero w budynku Centrali

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dostęp do kafeterii MyBenefit

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium