
Programista / Programistka .NET full-stack
Programista / Programistka .NET full-stack
Miejsce pracy: Warszawa
Jeżeli chcesz:
- Uczestniczyć w rozwoju głównego systemu sprzedażowego używanego przez pracowników Banku Millennium
- Uczestniczyć w pracach nad rozwojem architektury mikroserwisowej Banku
- Programować w .NET i React
- Wykorzystywać podejście Domain Driven Design
Czekamy na Twoje zgłoszenie.
Wymagania:
- Praktyczna znajomość: C#, .NET, React, TypeScript, REST, MS SQL Server
- Praktyczna umiejętność stosowania wzorca CQRS
- Doświadczenie w pracy w Visual Studio lub Visual Studio Code
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym bieżącą komunikację w środowisku biznesowym
- Nastawienie na dzielenie się wiedzą
- Odpowiedzialność za wypracowane rozwiązania
- Umiejętność tworzenia przemyślanego kodu, uwzględniającego potrzeby biznesowe
- Znajomość architektury mikroserwisowej oraz REST
- Znajomość SQL oraz sposobów optymalizacji zapytań bazodanowych
- Znajomość zagadnień związanych z pisaniem testów jednostkowych
- Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji
- Umiejętność korzystania z GIT
Mile widziane:
- Znajomość bibliotek JavaScript: jQuery, Knockout.js
- Znajomość CSS, HTML
- Doświadczenie w tworzeniu usług w architekturze mikroserwisów zgodnie z podejściem Domain Driven Design
- Praktyczna znajomość Redis
- Znajomość zagadnień architektury rozproszonej
- Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją wydajności aplikacji
- Dokumentowanie usług REST za pomocą Swagger / YAML
Oferujemy:
- Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań oraz architektury
- Używanie najnowszych technologii oraz wzorców projektowych
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz podwyższonymi kosztami uzyskania przychodu
- Dostęp do platformy MyBenefit z tysiącem zniżek i benefitów, w tym możliwość skorzystania z karty sportowej, biletów do kina, kart prepaid, bonów zakupowych i voucherów
- Opiekę medyczną oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
- Pracę w nowoczesnym biurze w Warszawie (okolice metra Pole Mokotowskie) oraz kawiarnię Green Cafe Nero ze zniżkami dla pracowników
- Pracę w systemie hybrydowym
Bank Millennium S.A.
W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!
Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.