Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-05-04
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

Analityk Webowy w Departamencie Bankowości Elektronicznej
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DBE-Analityk

Obowiązki:

  • Analiza ilościowa i jakościowa danych dotyczących ruchu i konwersji na stronie internetowej
  • Przygotowywanie raportów cyklicznych oraz ad hoc
  • Prognozowanie i monitorowanie KPI
  • Współpraca ze specjalistami UX, projektantami strony internetowej
  • Rekomendowanie rozwiązań dotyczących procesów online oraz kampanii internetowych, mających  na celu optymalizację konwersji
  • Obsługa platform analitycznych
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki studiów: metody ilościowe, statystyka, ekonometria
  • Doświadczenie w analizowaniu danych oraz przygotowywaniu raportów
  • Zaawansowana znajomość Excela oraz SQL’a (Microsoft SQL Server)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowymi atutami będzie:

  • Znajomość HTML, Javascript, Python
  • Dobra znajomość Google Analytics, Google Tag Manager, Google BigQuery, Google Cloud
  • Zainteresowanie zagadnieniami z obszaru SEO/SEM

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Pracę w Centrali Banku w pełnym wymiarze godzin
  • Życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.