PwC
Data aktualizacji: 2020-02-19
Programista .NET
Nr ref. 1691WD
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting

PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

A career in our Microsoft Commerce practice, within Microsoft Consulting services, will provide the opportunity to help our clients evaluate their supporting technologies needed to engage effectively with their customers, supply chain and employees. We focus on contributing to PwC's value proposition of strategy led and technology enabled by aligning our Advisory industry focus with Microsoft’s key technologies such as Dynamics AX, Dynamics365, Office365, Azure and BI Analytics.

As part of our commerce team, you'll focus on leveraging Microsoft technology solutions to help clients accelerate growth, improve sales productivity, reduce customer care costs, and enhance the value of their brands.

Dołącz do zespołu, który dostarcza aplikacje webowe i rozwiązania klasy CRM naszym klientom w Polsce i Wielkiej Brytanii. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój aplikacji przy użyciu następujących technologii: ASP.NET MVC, Entity Framework, SQL Server, Web Api, AngularJS, JQuery oraz Dynamics 365.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie rozwiązań zgodnie z wzorcami projektowymi i najlepszymi praktykami
  • Tworzenie i utrzymanie aplikacji na platformie .NET oraz opartych o Dynamics 365
  • Udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej implementowanych rozwiązań
  • Dostarczanie rozwiązań w terminie i z oczekiwaną jakością
  • Proaktywne podejście do codziennych obowiązków
  • Merytoryczne wsparcie pozostałych członków zespołu

Profil Kandydata:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych
  • Bardzo dobra znajomość platformy .NET Framework 3.5+ (C#)
  • Dobra znajomość ASP .NET MVC, CSS, JavaScript, narzędzi ORM (np. Entity Framework)
  • Dobra znajomość środowiska Visual Studio
  • Znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podróży służbowych w kraju i za granicę

Mile widziane:

  • Ukończone studia na kierunku informatycznym bądź pokrewnym
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę Azure
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do tworzenia testów jednostkowych
  • Znajomość zagadnień integracyjnych, doświadczenie w implementacji usług sieciowych (SOAP, REST)
  • Znajomość Microsoft SQL Server  i T-SQL

Środowisko pracy:

  • Zespół: Ponad 40 osób (programiści, architekci, analitycy i kierownicy projektów) budujących i wdrażających rozwiązania w technologiach Microsoft. Aktywnie wspierają nas koledzy i koleżanki z zespołów testów, utrzymania, integracji i innych.
  • technologie i wykorzystywane platformy: ASP .NET MVC, WCF, Entity Framework, Dynamics 365, SharePoint, SQL Server, Azure i inne pozwalające na efektywne tworzenie rozwiązań dla naszych klientów.
  • Obszary biznesowe: nie ograniczamy się do konkretnego obszaru biznesowego, budujemy aplikacje dla klientów z branży finansowej, telekomunikacyjnej, sektora publicznego i wielu innych
  • Profil zadań: 80% projektowanie i budowa nowych funkcjonalności, 20% utrzymanie wdrożonych rozwiązań, tworzenie dokumentacji, spotkania itp.
  • Podróże służbowe: zdarzają się, ale większość prac jest realizowanego z naszego biura w Warszawie
  • Praca zdalna: możliwa w ograniczonym zakresie (1, maksymalnie 2 dni w tygodniu)

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Ciekawą pracę w gronie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT
  • Możliwość rozwijania kompetencji i zdobycia doświadczenia przy rozwoju systemów informatycznych dla największych polskich i europejskich firm
  • Dogodną lokalizację pracy
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport