Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
ArcelorMittal Business Center of Excellence
Data aktualizacji: 2018-11-26
Dąbrowa Górnicza, śląskie
Księgowość
Asystent ds. księgowości

ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland w Dąbrowie Górniczej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • udział w szkoleniu (nauka poprzez pracę z doświadczonymi pracownikami, nauka procedur),
  • pomoc w czynnościach księgowych w działu  (księgowanie faktur, wystawianie faktur, archiwizacja dokumentów, kontakty z zespołami w innych krajach, analiza zapytań klienta),
  • analiza kont, opracowywanie wskaźników KPI,
  • przygotowywanie danych dotyczących zamknięcia miesiąca,
  • wsparcie zespołów w realizacji powierzonych zadań,
  • bieżące obowiązki zlecone przez lidera wynikające z pracy zespołu,
  • praca w programach: SAP, Outlook, Excel, Word, Internet Explorer.

Wymagania:

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (poziom B1/B2) oraz jednego z innych języków (niemiecki, francuski, włoski),
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office, email)
  • znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości i finansów,
  • umiejętność pracy w zespole, gotowość do nauki, chęć pracy w międzynarodowym środowisku
  • dyspozycyjność minimum 80h w miesiącu, zachowanie statusu studenta w perspektywie co najmniej 9 miesięcy.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy biurowej (np. praktyki studenckie, koła studenckie),
  • znajomość MS Excel oraz programów księgowych.

Oferujemy:

  • płatną praktykę pełną wyzwań i ambitnych zadań,
  • pracę z najlepszymi specjalistami – „mentorami”,
  • przyjazną i międzynarodową atmosferę,
  • specjalistycznie szkolenia (zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne)
  • zajęcia językowe i platformy e-learningowe,
  • dofinansowanie do posiłków w postaci karty przedpłaconej,
  • rozwój nowych kompetencji i umiejętności,
  • indywidualny harmonogram pracy dostosowany do zajęć na uczelni,
  • długotrwałą współpracę i w perspektywie czasu możliwość zatrudnienia,
  • doświadczenie w centrum działającym w oparciu o międzynarodowe standardy,
  • referencje.
Pamiętaj, aby do swoich dokumentów dołączyć oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland Sp. z o.o Sp. k. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, al. J. Piłsudskiego 92, oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).