Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-09-18
Analityk Big Data
Nr ref. KWF/DZK/ABD
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Departamencie Zarządzania Kampaniami w Warszawie na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KWF/DZK/ABD

Główne zadania:

  • Tworzenie raportów i analiz na potrzeby biznesowe, rozwój narzędzi analitycznych
  • Monitorowanie i analiza działań promocyjnych pod względem ilościowym, wartościowym i kosztowym
  • Dobieranie grup docelowych kampanii marketingu bezpośredniego w różnych kanałach komunikacji i proponowanie optymalnych kryteriów selekcji
  • Prowadzenie samodzielnych projektów analitycznych dotyczących zaangażowania użytkowników w aktywności na platformie zakupowej Goodie

Wymagania:

  • Sprawne poruszanie się w SQL, Excelu i PowerPoint
  • Umiejętność samodzielnego analizowanie i rozwiązywania problemów, a także łatwość w interpretacji wyników
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w analityce biznesowej, predykcyjnej i big data
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów analitycznych i chęć budowania modeli segmentacyjnych i scoringowych
  • Mile widziana znajomość narzędzi do przetwarzania danych i modelowania predykcyjnego R+R Studio lub Python oraz Jupyter Notebook
  • Umiejętność współpracy z innymi zespołami w ramach organizacji
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim

Oferujemy:

  • Okazję do bliskiej współpracy nad realizacją ambitnych zadań w interdyscyplinarnym zespole Banku Millennium oraz Millennium Goodie
  • Atrakcyjny pakiet premiowy, umowę o pracę, pakiet medyczny, dofinansowanie do zainteresowań, kartę Multisport
  • Możliwość rozwoju zawodowego w Grupie Banku Millennium
  • Atrakcyjna lokalizacja, nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.