Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-10-24
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT

Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Młodszy Programista Centralnego Systemu Bankowego
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DRA/RPG

Wymagania:

  • Absolwent informatyki lub pokrewnych studiów
  • Umiejętność programowania w C++ lub Java
  • Znajomość UML i dobre rozumienie obiektowych metodyk analizy i projektowania
  • Znajomość architektury SOA i integracji rozwiązań IT w oparciu o usługi sieciowe (web services)
  • Znajomość systemu iSeries oraz umiejętność programowania w RPG IV ILE będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość angielskiego w mowie i w piśmie

Obowiązki:

  • Projektowanie i implementacja nowych rozwiązań oraz utrzymanie istniejącego oprogramowania w centralnym systemie banku
  • Konsultacje techniczne i współpraca z analitykiem aplikacji podczas analizy wymagań i testów
  • Wsparcie procesu instalacji oprogramowania
  • Wsparcie problemów w środowisku testowym i produkcyjnym
  • Przygotowywanie dokumentacji projektu i implementacji rozwiązania

Oferujemy:

  • Unikalną możliwość zdobycia doświadczenia na platformie iSeries oraz poznania architektury centralnego systemu bankowego
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę nad ambitnymi projektami
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym i ambitnym zespole
  • Umowę o pracę z darmową opieką medyczną, dofinansowaniem do karty sportowej oraz premie kwartalne

Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.