Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-02-19
Junior PHP Developer
Nr ref. 180979/4700
Wrocław, dolnośląskie
IT
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy technologicznej, zajmującej się tworzeniem oprogramowania do monitorowania czasu pracy, której rozwiązanie wykorzystywane na systemach Windows, MacOS, Linux, Android, iOS przez 2000 klientów z całego świata, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • praca przy utrzymaniu produktu firmy, wykonywana pod okiem doświadczonych Programistów,
  • rozwój nowych projektów i proponowanie błyskotliwych i wydajnych rozwiązań,
  • nauka dobrych praktyk i znaczenia skrótów KISS, DRY i SOLID.
Wymagania:
  • co najmniej 1 rok doświadczenia w pisaniu oprogramowania w języku PHP,
  • znajomość frameworka CodeIgniter,
  • doświadczenie w pracy z bazami danych MySQL,
  • znajomość architektury aplikacji internetowych,
  • smodzielność w pracy, ale także umiejętność proszenia o pomoc, kiedy wymaga tego sytuacja,
  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca pracę ze specyfikacją techniczną,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • chęć pracy w start-up'owym środowisku,
  • chęć doskonalenia się w swoim fachu i łatwość przyswajania nowej wiedzy,
  • pasja do programowania.

Mile widzianym atutem będą:

  • znajomość języka JavaScript i frameworków AngularJS, React,
  • znajomość frameworka Symfony,
  • umiejętność optymalizacji zapytań do relacyjnych baz danych,
  • doświadczenie w pracy przy projektach SaaS’owych.
Oferta obejmuje:
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze etatu,
  • wsparcie przy wdrożeniu,
  • sprzęt do pracy według preferencji,
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy i homeoffice,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • świeże owoce,
  • rozgrywki w piłkarzyki,
  • rozmowy z ciekawymi ludźmi oraz pogawędki z Alexą przy pysznej świeżo mielonej kawie z ekspresu,
  • dostęp do wiedzy i książek,
  • przyjazna atmosfera w pracy,
  • imprezy integracyjne.