Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-02-25
Junior .NET Developer
Nr ref. 180456/4716
Warszawa, mazowieckie
IT
angielski

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla międzynarodowej firmy z branży medycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Junior .Net Developera do pracy w aplikacjach webowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • programowanie aplikacji w warstwach: bazy danych, logika biznesowa, usługi i warstwy prezentacji,
  • dbałość o wysoką jakość, wydajność, bezpieczeństwo kodu,
  • udział w regularnym code review,
  • analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfiką techniczną,
  • projektowanie i tworzenie integracji między systemami wewnętrznymi oraz usługami i systemami partnerów,
  • praca projektowa w Scrum.
Wymagania:
  • min. 1 rok doświadczenia komercyjnego w pracy z aplikacjami webowymi,
  • doświadczenie w pracy z technologiami ASP.NET MVC, z interfejsem ASP.NET WebAPI, z narzędziem WCF,
  • znajomość biblioteki MS SQL,
  • znajomość ORM: nHibernate lub EnitityFramework,
  • znajomość GIT oraz GITLab,
  • praktyczna znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk programowania,
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2).

Dodatkowe atuty:

  • znajomość wzorca DI/ IoC np. Autofac,
  • znajomość baz danych NOSQL,
  • doświadczanie w pracy z rozwiązaniami chmurowymi Microsoft Azure,
  • znajomość narzędzi: TeamCity, OctopusDeploy, Nuget, IIS,
  • doświadczenie w projektowaniu procesu CI/CD,
  • znajomość rozwiązań Docker/ Kubernetes.
Oferta obejmuje:
  • pracę w ciekawych projektach, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informatycznych,
  • współpracę w ramach umowy o pracę lub umowy B2B,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość pracy zdalnej (kilka dni w miesiącu),
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • pakiet świadczeń dodatkowych, m.in: opiekę medyczną, ubezpieczenie, dofinansowania biletów do kina i teatru.