Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-12-12
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
IT Infrastructure Delivery Manager

Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DIN/IDM

Główne zadania:

  • Zarządzanie infrastrukturą IT (w tym serwerownie, klastry serwerowe, sieci SAN, rozwiązania backup/recovery)
  • Koordynacja projektów infrastrukturalnych od fazy przeglądu i analizy dostępnych rozwiązań, poprzez definiowanie zakresu, testy/ Proof of concept, pełne wdrożenie
  • Współpraca z dostawcami usług IT ( w tym outsourcingu procesów)
  • Uruchamianie oraz wsparcie w realizacji przetargów i zakupów produktów oraz usług IT
  • Dbanie o wysoki poziom usług oraz stabilność infrastruktury IT Banku
  • Definiowanie i realizacja umów SLA i kluczowych wskaźników wydajności oraz innych narzędzi pomiaru efektywności i kontroli jakości
  • Optymalizacja procesów IT oraz zadań operacyjnych
  • Zarządzanie oraz rozwój zespołów dostarczających i utrzymujących infrastrukturę IT

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie
  • Zaawansowana znajomość technologii, sprzętu i oprogramowania infrastruktury IT (w tym: wirtualizacja, HA/DR, backup/restore, tworzenie sieci)
  • Znajomość technologii oraz produktów Microsoft, w szczególności: Active Directory, Windows Server, SQL Server, Exchange
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie komponentów DevOps stack, opartych na technologiach linuxowych
  • Doświadczenie w zakresie standardów/ praktyk rynkowych dotyczących dostarczania usług IT (ITIL, DevOps)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziane doświadczenie w co najmniej jednym z następujących obszarów: IBM iSeries, usługi chmurowe Microsoft (Azure, Office 365), bazy danych Oracle
  • Certyfikacja w zarządzaniu projektami (PMP lub Prince2)- dodatkowy atut

Oferujemy:

  • Możliwość poznania i rozwijania różnorodnych technologii wspierających funkcjonowanie Banku
  • Zatrudnienie w Centrali Banku na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych
  • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.